Erden Timur'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a gönderme: "Florya ile ilgili açıklama yapacaktır"

Galatasaray Sportif A. Ş. Başkanvekili Erden Timur, katıldığı televizyon programında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a göndermede bulundu. Timur, "Ali Bey, Florya ilgili açıklama yapacaktır. Yapacağını düşünmemiz lazım." dedi.

Erden Timur'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a gönderme: "Florya ile ilgili açıklama yapacaktır"

Sportif A.Ş. Başkanvekili , Bloomberg HT'de katıldığı İşin Aslı programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Timur, Fenerbahçe Başkanı 'un Florya Metin Oktay Tesisleri için söylediği sözleri açıklamasını istedi.

"BEN DE BİLDİKLERİMİ ANLATACAĞIM"

Erden Timur "Ali Bey, Florya ilgili açıklama yapacaktır. Yapacağını düşünmemiz lazım. Bir insanı bir şey yapmayacağından emin olana kadar suçlayamazsınız. Ben de kendi adıma bildiğim bilgi ve kayıtları anlatacağım. Doğruluk için anlatacağım. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ya da Anadolu kulüpleri için değil." diye konuştu.

ALİ KOÇ, FLORYA METİN OKTAY TESİSLERİ İÇİN NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe’de Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı düzenlendi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç toplantıda ezeli rakibi Galatasaray ve Erden Timur hakkında sert söylemlerde bulundu.

Koç, konuşmasında şunları söyledi:

“Ligi bitirmemek, gayrimenkul projelerini bitirmemeye benzemez demeliydik. Şampiyonluk posterlerini revize etmeyi Allah hiçbir kulübe nasip etmesin! Siz her dönemin güçleriyle kol kola olmayı bilen bir yapısınız. Şu seçimler bir bitsin, Florya projesinde neler döndüğünü bir anlatalım sizlere!

“Bu tarif ettiğim şeyler hangi yapıyı, hangi örgütü hatırlatıyor size? Bu ülkeyi ele geçirmeye çalışan terör örgütünün en güçlü olduğu dönemde futbolda en çok faydayı kim sağladı? Siz faydalanırken biz mücadele ediyorduk. Bizim örgütle verdiğimiz savaş, gurur kaynağımızdır. Sizinki ise şampiyonluk vesilesidir.”

ERDEN TİMUR NE DEMİŞTİ?

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur geçtiğimiz sezon, “Lig sonunda elimizdeki her şeyi açıklayacağız. Şu an yapmamızın sebebi, ligin gerginliğini artırmamak. Şampiyonluk yolunda bizi kimse geri çeviremez.” açıklamasını yapmıştı.

Sayfa Yükleniyor...