Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur'dan Gomis açıklaması

Gomis'in yaşadığı kriz hakkında konuşan Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur, "Gomis olayı aile ile içinde tatlıya bağlandı. Herkes güzel bir adım attı." dedi.

Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur'dan Gomis açıklaması

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Başkan Vekili , "Gomis olayı aile ile içinde tatlıya bağlandı. Herkes güzel bir adım attı. Oyuncular da Gomis'i çok seviyor. Şimdiye kadar oyuncuların hepsine tek tek destek olan Gomis, her zaman onların yanında yer aldı, onlara ağabeylik yaptı. Oyuncular da bunu dile getirdi. Böyle duygusal şeyler her zaman olabilir." dedi.

Timur sözlerine şöyle devam etti: "Gomis ve herkes adım attı. Sadece Gomis'in adım atmasıyla olabilecek şeyler değil. Böyle şeylerde kaybetmek kısmı çok kolaydır. Herkesin adım atması bence güzel. Aile içinde böyle şeyler olduğunda insanların kendi egolarından çok takımı düşünmesi çok değerli. Kaptanlar Muslera ve Kerem geldi. Önemli olan oyuncuların, hocanın, Gomis'in, başkanın adım atmasıydı."

"İNSANİ OLARAK HATA YAPILABİLİR"

"Puan kaybedilen bir maçtan sonra oyuncuların takım arkadaşlarını sahiplenmesi çok değerli bir tutum. Birleştirici bir durum oldu. İnsani olarak hata yapılabilir. Bu normal. Ondan sonra önemli olan ailenin her konuda birbirine destek olması. Kısa zamanda çözülmesi ne kadar iyi bir aile olduğumuzu gösteriyor. Bu aile ortamı şampiyonluk getirir. En büyük faktördür. Bence her türlü sporun yüzde 50'si ahlak, değerler ve birbirine olan bağlılıktır. Bu sağlandığında iş başka bir yola gidiyor. Bunu birbirimize değer vererek yakaladık. İyiler sonunda mutlaka kazanır."

Sayfa Yükleniyor...