Kerem Aktürkoğlu sakatlandı

Galatasaray’ın milli futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, Fatih Karagümrük maçının 33. dakikasında sakatlandı. Kerem’in yerine 35. dakikada Emre Kılınç oyuna dahil oldu.  Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, Kerem Aktürkoğlu’nun pazartesi günü MR’ının çekileceğini belirtti.

Haberler - İHA 02.04.2022 - 21:54

Kerem Aktürkoğlu sakatlandı

Spor Toto ’in 31. haftasında evinde Fatih Karagümrük ile oynadığı mücadelede sarı-kırmızılıların milli futbolcusu sakatlandı.

Müsabakanın 33. dakikasında sakatlığından dolayı kendini yere bırakan 23 yaşındaki futbolcu, daha sonra oyuna devam edemedi. Teknik Direktör Domenec Torrent, saha kenarına gelirken üzgün olan Kerem’i sarılarak teselli etti.

Kerem Aktürkoğlu’nun yerine mücadelenin 35. dakikasında oyuna Emre Kılınç dahil oldu.

GALATASARAY'DAN KEREM AKTÜRKOĞLU2NUN SAKATLIĞIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Spor Toto Süper Lig’in 31’inci haftasında Galatasaray, sahasında VavaCars Fatih Karagümrük’ü 2-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ilk yarısında sakatlanarak 35’inci dakikada yerini Emre Kılınç’a bırakan Kerem Aktürkoğlu’nun son durumuyla ilgili olarak Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, açıklamada bulundu. İnce, tecrübeli oyuncunun kasık ağrısı olduğunu belirterek, "Kasık ağrısı oldu, çıkardık. Pazartesi MR'ını çekeceğiz ve daha sonra duruma bakacağız" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...