VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalde

Voleybol Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş maçında VakıfBank, sahasında Polonya temsilcisi LKS Commercecon'u 3-0 yenerek çeyrek finale yükseldi. İlk maçı da set vermeden kazanan VakıfBank, çeyrek finalde İtalyan ekibi Vero Volley'in rakibi oldu.

VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalde

Voleybol Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi play-off rövanş maçında VakıfBank, Polonya'nın LKS Commercecon ekibi ile karşı karşıya geldi.

Vakıfbank Spor Sarayı’nda oynanan karşılaşmayı Vakıfbank, 3-0 kazandı.

Bu sonucun ardından Vakıfbank çeyrek finale yükselerek, İtalyan ekibi Vero Volley Milano’nun rakibi oldu.

VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalde - 1

ZEHRA GÜNEŞ’TEN ANLAMLI HAREKET

Vakıfbank’ta Zehra Güneş, LKS Commercecon maçı öncesi yapılan saygı duruşuna, depremde hayatını kaybeden R.K. Hatay Voleybol Kulübü oyuncusu Ceren Topal’ın isminin yazılı olduğu formasıyla çıktı.

Karşılaşmanın ardından yaşanan felaketin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Zehra Güneş, “Ülkemizde yaşadığımız felaketin üzüntüsünü hala yaşıyoruz. Bizim için şu anda sahaya çıkmak kolay değil ancak kazanarak bizi takip edenleri mutlu etmek istedik. Bugün Hatay’da yaşamını yitiren Ceren’in formasıyla sahaya çıkmak istedim. Ceren’in “Hayalim Zehra Güneş olmak” açıklamasını bu şekilde öğrenmek hem hayatımda aldığım en üzücü hem de en gurur duyduğum yorumlardan biri oldu. Keşke tanışabilseydik. Umarım bir yerlerden beni görüyordur ve birazcık da olsa mutlu olmuştur” şeklinde konuştu.

VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalde - 2

"YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ, GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM"

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen depremlerin ardından hayatını kaybedenler adına Vakıfbank, LKS Commercecon karşılaşmasının öncesinde ‘Yaraları Birlikte Saracağız, Geçmiş Olsun Türkiyem’ yazılı pankart ile çıktı.

Sayfa Yükleniyor...

;