MOBİLDEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone serisinin 10’uncu yılını kutlayan Apple, bu ana özel oldukça dikkat çekici yeni modellerini bugün görücüye çıkardı.

ABD ile aynı anda lansman canlı olarak NTV Facebook ve YouTube sayfalarında yayınlandı. Bu platformlardaki özel yayında Apple’ın yeni ürünlerine ait özellikler detaylı bir şekilde masaya yatırıldı.

Ntv.com.tr’de ise canlı blog şeklinde ABD ile aynı anda yeni Apple ürünlerine ait özellikler ve detaylar okur ile paylaşıldı.

iPHONE 8 VE iPHONE X'İN ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYIN

İlker Koçaş-Tolga Ateşel-Can Birsay 
İlker Koçaş-Tolga Ateşel-Can Birsay 

STEVE JOBS UNUTULMADI

2011’de hayatını kaybeden kurucusu Steve Jobs’u unutmayan Apple, lansmanı Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da gerçekleştirdi.

Son dönemde iPhone lansmanları için San Francisco’daki Bill Graham Civic Center’ı tercih eden Apple’ın tarihinde bu salonun oldukça büyük bir önemi var. Zira Apple 2, 1977 yılında bu salonda tanıtılmıştı. 

Apple’ın bu sefer tercihini Steve Jobs Theater’dan yana kullanması10’uncu yılında iPhone’un yaratıcılarından birisi olan Jobs’a bir saygı duruşu olarak algılanıyor.

APPLE CAMPUS İLK DEFA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Apple’ın yeni merkez binası Apple Campus’te yer alan bu salonda yapılacak lansman ile şirketin 5 milyar dolara mal olan yeni kampüs binası da ilk defa basın mensuplarını ağırladı.