Bulutistan, bir kez daha 'Startup100 Listesi'nde

Türkiye'nin ilk entegratörü olma özelliği taşıyan Bulutistan, ikinci yılında da Türkiye'nin yeni nesil girişimcilerinin belirlendiği Startup100 Listesi'ne girmeyi başardı.

Haberler 14.02.2017 - 17:31

Bulutistan, bir kez daha 'Startup100 Listesi'nde

Kurulduğu yıl olan 2015'te Türkiye'nin en başarılı yeni nesil şirketleri arasına girmeyi başaran Bulutistan, 2016'da da bu başarısını yineleyerek çıkışını sürdürdü. 

100 prestijli şirket arasında yer alan Bulutistan, seçkin davetlilerin katılımıyla İstanbul'da düzenlenen törende Startup100 Ödülü'nü aldı.  

Bulutistan Kurucu Ortağı Orçun Murat Özalp, törende yaptığı açıklamada "Bulutistan ekibi olarak aldığımız ödüller, coşkumuzu her seferinde daha da yükseklere taşıyor. Konusuna odaklanmış, yeni nesil bir şirket olarak en yeni bilişim teknolojilerini ülkemiz içinde erişilebilir bir değere dönüştürdüğümüz için gurur duyuyoruz." dedi. 

SIMPLIVITY TEKNOLOJİLERİNİ KULLANAN TEK ŞİRKET 

Bulut servis sağlayıcıları ile şirketler arasında teknolojik bir köprü oluşturan Bulutistan, öncelikle kurumsal şirketlerle başarı hikâyeleri yaratmaya odaklandı.  

Bulutistan, bulut teknolojisinin liderleri ile oluşturduğu ekosistemi, hızla geliştirdiği online servis platformuna taşımayı sürdürüyor. Bir diğer hedefi, konusunda uzmanlaşmayı artırma adına kurduğu Bulut Broker isimli yeni şirketiyle kurumsal verilerin ikinci adresi olmak.  

Bulutistan, Hewlett Packard Enterprise (HPE) son satın alması Simplivity teknolojilerini kullanarak hizmet sunan ilk ve tek servis sağlayıcı olma unvanını taşıyor.

Sayfa Yükleniyor...