Hijyen ve temizlikte Kärcher farkı

Temizlik teknolojilerinde uzmanlaşmış, Alman markası Kärcher tarafından üretilen buharlı temizlik makineleri, bağımsız kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır. Buharlı temizlik makinesi ile yapılan eksiksiz temizlik ile sert yüzeylerdeki bakterilerin (Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa) %99,99'u yok edilmektedir.

30.11.2020 - 09:48

Hijyen ve temizlikte Kärcher farkı

1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulan Kärcher, temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra temizlik kimyasalları ve deterjanları üreten bir sanayi devidir.

Kullanıcılarına 67 ülkede, 110 şirketi, 12 bini aşkın çalışanı ile Kärcher, bugün tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır.

Ürün geliştirmeden ambalajlamaya, üretim faktörlerinden çevreye kadar sürdürülebilir bir yönetim anlayışı benimseyen Kärcher, bu çerçevede tüm ürünlerinde enerji verimliliğine, daha az plastik veya alüminyum kullanımına önem vermektedir.

Özellikle profesyonel segmentteki ürünleri daha az su ve elektrik tüketimi, daha az atık su üretimi, daha sessiz çalışma gibi özelliklere sahip Kärcher’in yüksek verimli, uygulamaya özel ve çevre dostu deterjanları ise biyolojik olarak parçalanarak atık su kirliliğini azaltmaktadır.

Üstün hijyen ve temizlik teknolojileriyle, sektörünün öncüsü Kärcher, pandemi döneminde Türkiye pazarında "buharlı temizlik" kategorisine odaklanmaktadır. Buharlı temizlik makineleri, sadece musluk suyu kullanarak hijyenik temizlik sağlamakta ve deterjansız temizlik sayesinde alerji vb sağlık risklerini ortadan kaldırmaktadır.

Temizlik teknolojilerinde uzmanlaşmış, Alman markası Kärcher  tarafından üretilen buharlı temizlik makineleri, bağımsız kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır. Buharlı temizlik makinesi ile yapılan eksiksiz temizlik ile sert yüzeylerdeki bakterilerin (Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa) %99,99'u yok edilmektedir.

Sadece 1 L su ile 1700 L buhar üretebilen buharlı temizlik makineleri, aynı zamanda son derece çevreci ve ekonomiktir. Deterjanların aksine, temizlenen yüzeyin üzerinde yoğunlaşan buhar, arkasında sağlık sorunlarına yol açabilecek herhangi bir atık bırakmamaktadır.

Sayfa Yükleniyor...