İlk çift kameralı telefon Huawei P9 yeni rengiyle (Gold) satışta

Çinli Huawei'nin yeni P9 modeli, Haziran'da tanıtılmıştı. Leica ile birlikte geliştirdiği çift kamerası sayesinde; Huawei P9, üstün özellikleri ve performansıyla 2016'nın en iyi akıllı telefonları arasında yerini alıyor.

Haberler - NTV Haber 09.09.2016 - 10:58

İlk çift kameralı telefon Huawei P9 yeni rengiyle (Gold) satışta

Huawei Tüketici Elektroniği İş Grubu tarafından geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye lansmanı yapılan, dünyanın ilk çift Leica kamera donanımına sahip akıllı telefonu Huawei P9’un altın rengiyle Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Huawei P9, 2.400 lira fiyatla piyasada. 
Huawei P9, 2.400 lira fiyatla piyasada. 

Leica işbirliği ile geliştirilen Huawei’nin yeni amiral gemisi P9 Gold, kullanıcılara devrim niteliğinde kamera deneyimini sunarken, çekici ve etkileyici tasarımıyla göz kamaştırıyor. Çift arka kamera, uyum içinde çalışarak kullanıcıların detay, renk ve derinlik açısından mükemmel fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Huawei P9, daha aydınlık ve detaylı çekimler yapabilen çift kamerası ile düşük ışık koşullarında da iddialı olduğunu ispat ediyor.

BU CİHAZ AKILLI TELEFON FOTOĞRAFÇILIĞINDA YENİ BOYUT 

Huawei ve Leica, sektörde çığır açan bir akıllı telefon fotoğrafçılığı deneyimi için tasarım ve mühendisliğin mükemmel bileşimini P9’da bir araya getirdi. Mükemmel bir donanıma ve bu donanıma uyum içinde eşlik eden optik lensten sensörlere ve görüntü işleme algoritmasına kadar, kullanıcıların en mükemmel fotoğrafları çekmesi için her şey Huawei P9’da en ince detayına kadar düşünüldü. Huawei P9’un benzersiz çekim yeteneklerinin başında Leica’nın; sektörün en kaliteli ve en ince ayrıntısına kadar kusursuz detayları yakalayan optik lensleri ile tasarlanan çift kamera özelliği geliyor. P9’ un renkli kamerası renkleri mükemmel bir şekilde analiz ederken, monokrom kamerası ise detaylar konusunda benzersiz bir performans gösteriyor.

Huawei P9'un, yeni özel VIP servisi sayesinde kullanıcılar ilk 3 ayda telefon ekranını kırdığı zaman bir kereye mahsus ücretsiz ekran değişim imkanına sahip...
Huawei P9'un, yeni özel VIP servisi sayesinde kullanıcılar ilk 3 ayda telefon ekranını kırdığı zaman bir kereye mahsus ücretsiz ekran değişim imkanına sahip...

YÜKSEK DUYARLILIKLA MÜKEMMEL ÇEKİMLER P9'DA

Yeni P9 ile çekilen her kare, Leica’nın yüksek duyarlılığa sahip ve zamanın ötesindeki karakteristiğini vurgularken, Leica’nın Standart, Parlak Renk ve Yumuşak Doku çekim modu seçenekleri ile görsellerdeki profesyonel dokunuş bir adım ileri taşınıyor. P9’un hassas kamera parametre kalibrasyonu ile her çekim modu Leica’nın kendine özgü sonuçlarının farklı bir yansıması haline geliyor. P9 kullanıcıları monokrom modu seçerlerse cihazlarını gerçek bir monokrom kamera gibi kullanarak, süper siyah beyaz kareler elde edebiliyor.

Sayfa Yükleniyor...