HUH Token kripto yarışına giriyor, Dogecoin ve Shiba Inu'ya katılıyor

HUH Token'ın satış öncesi başarısı ve lansmanı göz önüne alındığında, Shiba Inu ve Dogecoin'i geçebileceği konuşulmaya başladı. (BU BİR İLANDIR)

Haberler - ntv.com.tr 21.12.2021 - 16:53

HUH Token kripto yarışına giriyor, Dogecoin ve Shiba Inu'ya katılıyor

Aralık ayında piyasaya sürülen HUH Token, hızla popülerlik ve başarı kazanıyor.

BAYRAKLAR DALGALANDI

Yarış başladı ve motorlar inliyor, ancak önümüzdeki yıl Shiba Inu ve Dogecoin'i geride bırakan HUH Token'ın çok zincirli gücü olabilir ve bu olasılık sadece düşünürken değil, aynı zamanda bu duruma şahitlik ederken de heyecan verici.

HUH Token, Shiba Inu ve Dogecoin'den farklı olarak, çok zincirli bir utimeme'dir; Bu HUH Token'ın sahiplerine yalnızca nüfuzun popülaritesini değil, aynı zamanda bir yardımcı memenin kullanımını sağladığı anlamına gelir. Ayrıca, muhtemelen Ethereum ve Binance blok zincirlerinin kullanımıyla daha güvenli bir ekosistem sunabilir ve Shiba Inu ile Dogecoin kripto para birimi pistlerinde bununla rekabet edemeyebilir.

HUH Token ayrıca, piyasadaki popülerlikleri için yalnızca etki gücüne güvenen Dogecoin ve Shiba Inu'nun amaçlarını çok aşan MetHUH oluşturmak için bir plan hazırladı. MetHUH, HUH Token'ın yüceltecek bir porje olarak açıklanıyor.

KÖPEKLERLE YALAN SÖYLEMEK NE DEMEKTİR?

Cryptocurrency dünyasında 'köpeklerle yalan' ifadesi iyi bir şeydir, çünkü Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu'nun başarısının gücünü gösterir.

Bunun nedeni, o meme paralarının sahip olduğunuz gücü kullanması ve HUH Token'ın bunu da tanımasıdır. HUH Token, köpek tokenlar’la rekabet etmeyi planlıyor ve Shiba Inu'nun ve Dogecoin'in kanıtlanmış başarısı nedeniyle, HUH Token'ın HUH Token sahiplerine kazanç sağlayan bir kripto para birimi altın madenini vurduğu açık olabilir.

Shiba Inu ve Dogecoin zirvede iyi bir yolculuk yaptı ancak şimdi, HUH Token'ın piyasaya sürülmesiyle, kripto kupasını kaldırmak için yeni bir kripto para biriminin zamanı geldi.

Daha fazla ayrıntı için HUH Token'ın whitepaper’ını okumak veya sosyal medya hesaplarına göz atmak isteyebilirsiniz. Her iki durumda da, araştırma kriptoda anahtardır.

Yasal Uyarı: Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir.

Web Sitesi: https://huh.social

Telegram: https://t.me/HUHTOKEN

PancakeSwap: bit.ly/3pSg09d

(BU BİR İLANDIR)

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...