IAB Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor

Türkiye’deki IAB Avrupa onaylı ilk ve tek Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, IAB Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile 28 Ocak'a kadar devam ediyor.

ntv.com.tr 16.11.2016 - 16:34 | Son Güncelleme : 16.11.2016 - 16:48

IAB Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor

IAB Türkiye’nin dijital sektördeki insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla tasarladığı ve 2012 yılından bu yana beş kez düzenlenen “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı” bu sene itibariyle Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile gerçekleştirilecek.   

5 Kasım 2016 – 28 Ocak 2017 tarihleri arasında, 12 hafta boyunca sürecek olan program Türkiye’deki IAB Avrupa onaylı ilk ve tek sertifika programı olma özelliğini taşıyor.  

İçeriği sektördeki yenilikler ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlanan ve bu yılki kampanyası Publicis Yorum tarafından “Dijitale de bekleriz” başlığıyla tasarlanan Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, dijitali işine entegre etmek veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen sektör profesyonelleriyle yeni mezunları hedefliyor. Bugüne kadar 108 mezun veren programda katılımcılar, alanında uzman sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden eğitim alıyor, ayrıca networking imkânı buluyor. 

SEKTÖRE TAZE KAN YETİŞTİRİLİYOR 

Konvansiyonel aklın dijitale dönüştürülmesine yönelik olarak oryantasyon mantığında hazırlanan ve bu yıl altıncı kez düzenlenecek program ile endüstriye hakim olan temel kavramların öğretilmesi hedefleniyor. Bu bağlamda dijital dünya, display reklamcılıktan sosyal medyaya, içerik pazarlaması ve native reklamlardan online videoya, oyuniçi reklamlardan arama motoru reklamcılığı ve performans pazarlamasına, programatikten veri analizine, e-posta pazarlamasından mobile kadar geniş bir kapsamda ele alınıyor. 

5 Kasım 2016 – 28 Ocak 2017 tarihleri arasında toplam 12 hafta ve 72 saat sürecek olan programın dersleri, her Cumartesi Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İdari Bilimler Binası’nda, 9.30 – 16.30 saatleri arasında yapılacak. Katılımcılar tüm konuları ilk hafta alacakları brief ışığında dinleyecek ve programın bitişinde, edindikleri bilgileri brief doğrultusunda hazırlayacakları ödevle pekiştirecekler. 

PROGRAMIN ÜCRETİ NE KADAR?

Katılım bedeli 4.000 TL olan programda IAB üyelerine ve Boğaziçi Üniversitesi mezunlarına % 15, aynı kuruluştan katılan 3 kişiye +%15, 4 kişi ve üzeri katılımda ise +%20 indirim yapılacak. Ayrıca katılımcılar 9 aya varan taksitli ödeme imkânlarından da yararlanacak.  

Sayfa Yükleniyor...