Kim Kardashian istedi Twitter değiştiriyor!

Kim Kardashian'ın isteğine yeşil ışık yakan Twitter, kısa süre içinde platforma tweet düzeltme özelliğini ekleyebilir.

Haberler - ntv.com.tr 27.07.2015 - 09:43 | Son Güncelleme : 27.07.2015 - 09:52

Kim Kardashian istedi Twitter değiştiriyor!

Popüler sosyal medya platformu Twitter kullanıcılarının en çok tepkisini çeken yanı, paylaşılan iletilerin sonradan düzeltilememesiydi. 

Bir süredir tweet düzenleme özelliği hakkında çalışmalar yaptığı bilinen mikro blog sitesi Twitter, bu konu hakkındaki sessizliğini Kim Kardashian sayesinde bozdu. 

Yapılan yazım hatalarında paylaşımı düzeltmenin mümkün olmadığını belirten ve bu gibi durumlarda paylaşımı silmek zorunda kaldığının altını çizen  Kim Kardashian,  bu görüşünü kişisel Twitter hesabı üzerinden açıkladı ve mesajına bu durumu Twitter yönetimine bildirdiği bilgisini de ekledi.

ABD'li reality show yıldızının bu paylaşımına cevap şirketin en yetkili isimlerinden birinden geldi.

Twitter'ın kurucularından  Jack Dorsey, Kardashian'ın paylaşımına cevaben "İyi fikir! Biz her zaman işleri daha hızlı ve kolay hale getirmenin yollarını arıyoruz" yanıtı ile bu isteğe yeşil ışık yakmış oldu.

ABD'li şarkıcı Taylor Swift, sosyal medyada yaptığı çıkışla Apple'ı dize getirmişti. 35 milyona yakın takipçisi olan Kardashian'ın bu çıkışının Twitter'ı harekete geçirip geçirmeyeceğini ise zaman gösterecek.

Sayfa Yükleniyor...