NTV Radyo'nun iOS ve Android uygulamaları güncellendi

Yolculukta, tatilde ya da geceleri en iyi arkadaş: NTV Radyo arşivi mobilde! NTV Radyo'nun iOS ve Android uygulamaları güncellendi.

ntv.com.tr 16.02.2017 - 16:56 | Son Güncelleme : 16.02.2017 - 17:15

radyo.jpg
Tüm programları dilediğiniz zaman dinleyin.
Tüm programları dilediğiniz zaman dinleyin.

Radyo Tiyatrosu, Ayşe Teyze Ne Yapsın, Radyo Sineması, Makam Farkı, İşten Güçten, Ateş Arabaları, Masal Bu Ya, Caz, Doktor Bana Doğruyu Söyle…

NTV Radyo'dan hem canlı yayında haber alın, hem de istediğiniz programları mobilden kesintisiz dinleyin. 

24 saat esasıyla canlı yayında haber veren, son dakika gelişmelerini duyuran NTV Radyo’da kaçırdığınız veya başından sonuna kesintisiz dinlemek istediğiniz programları, mobil cihazlardan dinleyebilirsiniz. 

NTV RADYO'NUN iOS UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN 

NTV RADYO'NUN ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN 

HER GÜN BİRKAÇ DAKİKADA BİLMENİZ GEREKENLER

AYŞE TEYZE NE YAPSIN?: Profesör Güngör Uras, güncel ekonomik gelişmeleri ve vatandaşı nasıl etkilediğini her gün NTVRadyo’da anlatıyor. 

EKONOMİ DERSLERİ: Mahfi Eğilmez, ekonomiyi daha iyi anlayabilmeniz için ekonomik terimlerin anlamını açıklıyor. 

İŞTEN GÜÇTEN: Profesör Cem Kılıç çalışanlara, iş arayanlara, emeklilere çalışma hayatı ve sosyal güvenliğe dair gelişmeleri haber veriyor, ne olacağını anlatıyor, dinleyici sorularını yanıtlıyor. 

DİL YARESİ: Türkiye’nin en tanınmış sesi Levent Dönmez’den bir tür sesli sözlük ya da söyleniş sözlüğü. 

KÖŞEDEKİ KİTAPÇI: Adnan Bostancıoğlu yeni çıkan kitapları anlatıyor, yazarları hakkında bilgi veriyor. 

KORNER: Ercan Taner ve Mert Aydın topun ağırlığından oyun sırasında hakemin yüzük takıp takamayacağına, eski ve yeni futbol kurallarını her gün NTVRadyo’da anlatıyor. 

20 DAKİKA: Kültür-sanat dünyasından haberler ve konuklar, seyahat ve moda notları ile Şef Yağız İzgül’den Günün Yemeği bu programda. Programı Öykü Özdoğan hazırlıyor. 

ANADOLU’DA FUTBOL: Anadolu takımlarından haberler veren Volkan Küçük, her gün bir Anadolu takımını NTVRadyo’ya konuk alıyor. 

KİM BULDU, NASIL BULDU?: Günnur Öztürk keşiflerin ve kaşiflerin hikayelerini aktarıyor. 

ANADOLU’NUN LEZZETLERİ: Türkiye’nin dört bir yanından yöresel yemekleri, o yöreden bir ev kadını anlatıyor.

App ile tüm içeriklere ulaşmak mümkün.
App ile tüm içeriklere ulaşmak mümkün.

KESİNTİSİZ DİNLEMEK İÇİN 

CİNAYET MASASI: NTVRadyo’nun 15 yıldır yayınlanan polisiye roman programını Sevin Okyay hazırlayıp sunuyor. Eski-yeni polisiye romanları ve yazarlarını tanıtıyor. Romandan bazı bölümleri dinletiyor. 

ATEŞ ARABALARI: NTVRadyo’nun Sedat Simavi ödüllü programında Ercan Taner ve Mert Aydın geçmişten bugüne spor olaylarını tarih, kültür ve sanatla iç içe konuşuyor. Kaçıranlar ve tekrar dinlemek isteyenler için. 

HALİT KIVANÇ: Radyonun duayeni Halit Kıvanç her hafta sonu NTVRadyo’da eski günleri, anılarını anlatıyor, bugüne bağlıyor. 

MAKAM FARKI: Mehmet Barlas ve Oğuz Haksever, NTVRadyo’nun klasikleşen programında Türk Müziği’nden eserler çalıyor, eserin hikayesini, yorumcuyu özel notlarla anlatıyor. 

RADYO SİNEMASI: Yeşilçam’dan Hollywood’a filmleri radyodan dinleyin. Radyo Sineması’ndaki tüm filmler bu arşivde. 

KADINLARIN HİKAYELERİ: Osmanlı’dan Cumhuriyet’e bilimde, kültür-sanatta Yol Açan Kadınlar, İz Bırakan Kadınlar’dan sonra Girişimci Kadınların İlham Veren Hikayeleri devam ediyor. Ödüllü programdaki tüm kadınların hikayeleri arşivde.

KAYITTAYIZ: Gazeteci Mete Çubukçu haftanın öne çıkan olayını taraflarla konuşuyor. Tarihi yaşarken olaylara kayıtsız kalmayın. 

RADYO TİYATROSU: Usta yazar Ahmet Ümit’in roman kahramanı Başkomser Nevzat’ın Maceraları, Radyo Tiyatrosu formatıyla her hafta NTVRadyo’da. Eski bölümleri kaçıranlar veya baştan başlamak için… 

MUHABİRDEN: Gazeteci Kemal Yurteri haftanın haberini, haberin perde arkasını, onu izleyen muhabirle konuşuyor.  

MASAL BU YA: Fransız masal anlatma uzmanı Judith Liberman, NTVRadyo’da her hafta “büyüklere masallar” anlatıyor, masalların gücünü konuklarıyla konuşuyor.  

STÜDYO NTV: Türkiye’de radyonun efsane müzik programı 1978’de TRT FM’de başlamıştı. Yavuz Aydar ve Şebnem Savaşçı 2013 yılından bu yana NTVRadyo’da her Cuma akşamı canlı yayında dünya müziğinden örnekler çalıyor. Kaçırdığınız bölümler arşivde. 

DOKTOR BANA DOĞRUYU SÖYLE:  Öykü Özdoğan her hafta bir sağlık sorunu ile teşhis ve tedaviye ilişkin yeni bir bilgiyi mercek altına alıyor. Canlı yayınlanan programda uzman doktor, telefonla arayan dinleyicilerin sorularını yanıtlıyor. 

ENGELSİZ: Ayhan Aktaş alanında tek olan ve sayısız ödülü bulunan programda, engelli spor dallarından haberleri duyuruyor, engelli sporcuların hikayelerine yer veriyor. 

CAZ VE KLASİK: Hülya Tunçağ, Sevin Okyay, Hakan Rauf Tüfekçi ve Selen Beytekin her hafta NTVRadyo’da caz müzik albümlerini çalıyor, tanıyor. NTVRadyo Klasik’te ise, Orhan İktu klasik müzik albümlerini çalıyor, eserleri, bestecileri tanıtıyor. 

BİZİM CAZCILAR: İrem Gökbudak, her hafta Türkiye’deki eski-yeni caz müzisyenlerini konuk alıyor, caz yolculuklarını ve eserlerini dinletiyor. 

KÖŞE BUCAK: Sevin Okyay haftanın kültür-sanat olaylarını konuklarıyla Cuma günleri NTVRadyo’da konuşuyor. 

EGE’NİN İKİ YAKASI: Anadolu ile Yunanistan arasında köprü kuran rebetikonun hikayeler ve şarkılarla tarihi… Adnan Bostancıoğlu hazırlayıp sunuyor.  

EFSANE SPORCULAR: Gelmiş-geçmiş efsane sporcuların hayatı bu programda. Volkan Küçük yaşayanlarla konuşuyor, kaybettiklerimizi en iyi bilenlere anlattırıyor. 

BEN BU İŞTE USTAYIM: NTVRadyo’nun bilgi ve genel kültür yarışmasında, her gün 2 dinleyici “Ben bu işte ustayım” dediği alanda yarışıyor. Yeni sezonda başlayacak yarışmanın eski bölümlerini arşivden dinleyebilirsiniz. 

Sayfa Yükleniyor...