Overwatch'a yeni kahraman: Baptiste

Overwatch’ın 30. kahramanı olarak PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oyuna giriş yapan Baptiste, elit bir combat medic ve takım arkadaşlarını iyileştirmeye yönelik bir düzine deneysel ekipmana sahip ve an itibarıyla sahalara çıktı!

overwatch.jpg

Baptiste ekip arkadaşlarınızın karşı karşıya kaldığı zorlu koşullarda tehlikeleri atlatmak ve onları hayatta tutmak konusunda bir uzman.

Baptiste’in öz geçmişi ve özelliklerine gelirsek:

Gerçek İsmi: Jean-Baptiste Augustin
Yaş: 36 
Görevi: Combat Medic
Harekat Üssü: Tortuga, Haiti (eski)
Üyelik: Caribbean Coalition (eski), Talon (eski)

BİOTİC LAUNCHER

Baptiste’in üç mermili Biotik Launcher atışları karaktere yüksek isabetlilik ve geri tepme kontrolü sağlarken aynı zamanda düşmana ciddi zarar verme potansiyeline sahip. Bu silah aynı zamanda iyileştirme aracı olarak kullanılabiliyor ve attığı topların vuruş noktası yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebiliyor.
 
REGENERATİVE BURST

Baptiste bu becerisiyle hem kendini hem de yakındaki takım arkadaşlarını zaman içinde iyileştiriyor
 
IMMORTALİTY FİELD

Baptiste bir cihaz ortaya çıkarıyor ve bu cihaz takım arkadaşlarının etrafında ölmelerini önleyen bir alan oluşturuyor. Yalnız bu cihaz düşman tarafından ortadan kaldırılabiliyor.
 
AMPLİFİCATİON MATRİX (ULTİMATE)

Baptiste özel bir metriks açıyor ve bu metriksin içinden geçen tüm atışların verdiği zarar ya da iyileştirme ikiye katlanıyor.
 
EXO BOOTS (PASSİVE)

Baptiste önce yere çömeliyor sonra da kendisini hızla yukarı fırlatıyor daha yükseğe ve ulaşılması güç yerlere zıplayabiliyor.

Sayfa Yükleniyor...