PUBG Mobile'de klan sistemi baştan sona değişiyor

Güncelleme ile PUBG Mobile, macera dolu bir Savaş Modu (War Mode) ve tamamen yeni bir klan sistemine sahip oluyor.

Haberler 30.07.2018 - 12:35

PUBG Mobile'de klan sistemi baştan sona değişiyor

Haziranda tanıtılan Birinci Şahıs Perspektifi Modundan sonra, PUBG MOBILE yeni güncellemesiyle engebeli Mirimar ve Erangel arazilerindeki aksiyonu büyütüyor.

iOS ve Android oyuncuları, savaş alanının ufak bir bölümünde takımların yoğunlaşabileceği, yeni ve destansı bir çarpışma sunan Savaş Moduna paraşüt açabilecekler.

Bir takım 100 puana ulaşana kadar oyuncuların tekrar canlanacağı için, bu modda takım çalışması ve dayanıklılık sürekli bir sınava tabi olacak. Oyuncular her bir rakibi öldürdüklerinde üç puan, yatan düşmanı öldürdüklerinde bir puan ve takım arkadaşlarını koruduklarında ise bir puan kazanacaklar.

PUBG Mobile Temmuz güncellemesi, Savaş Moduna ek olarak klan sisteminin gelişiyle, oyunculara bir araya gelip egemenlik kurmanın yeni bir yolunu sunuyor. Oyuncular, klan yaratıp özel klan simgeleri oluşturabilir ve seviye atlayıp görevleri tamamlayarak özel ödüller kazanabilirler. 

PUBG MOBILE güncellemesinin diğer özellikleri aşağıda sıralanıyor:

YENİ KAZANÇ SİSTEMİ: Oyuncular çeşitli ödüller ve oyun içi eşyalar kazanmak için eğlenceli karşılaşmalara katılabilir.

SLR KESKİN NİŞANCI TÜFEĞİ: PUBG'nin PC'deki ölümcül SLR tüfeği, yeni kabza ve dürbün aksesuarlarıyla, daha fazla puan toplamak için PUBG MOBILE'a geliyor.

YENİ BÖLGE SINIFLANDIRMASI:Uyruk, klan ve arkadaş bilgileri ilk ekranda görüntülenebiliyor ve oyuncular coğrafi bölgelerle sınıflandırılmış Savaş Alanlarına katılabilir.

ÖZEL KAPLAMALAR: Oyuncu zırhları, silahlar, uçaklar ve taşıtlar için çok daha çılgın kaplamalar kullanıma hazır.

Sayfa Yükleniyor...