Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de (Erzurum oyunu ne zaman çıkıyor?)

Türk oyun şirketi, Erzurum isimli yeni bir hayatta kalma oyunu geliştirdi. Proximity Games ’in yeni oyunu Erzurum, popüler dijital oyun platformu Steam üzerinden kullanıcıların erişimine sunulacak.

Haberler 28.12.2020 - 16:29

Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de (Erzurum oyunu ne zaman çıkıyor?)

Son yıllarda kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen Türk yapımı oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. Zula, Mount & Blade: Warband ve Mount & Blade II: Bannerlord gibi popüler Türk yapımı oyunların ardından, Hayatta kalma temalı oyunu dijital oyun platformu Steam üzerinden kullanıcılara sunulacak.


ERZURUM SOĞUĞU OYUNA KONU OLDU!

Türkiye’nin en soğuk şehirlerden biri olan Erzurum, bir hayatta kalma oyununa konu oldu. Proximity Games tarafından geliştirilen Erzurum, dijital oyun platformu Steam'de yerini aldı. Türk oyun şirketi tarafından geliştirilen Erzurum isimli oyunda, Taylan isimli karakterin Erzurum'daki yolculuğu konu ediliyor.

NE ZAMAN SUNULACAK ?

20 Ocak 2021’de erişime sunulacak olan oyunda, hikaye, serbest mod ve meydan okumalar gibi oyun modları bulunuyor. Hayatta kalma türündeki yapımda oyuncular, dondurucu soğuğa, vahşi doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele edecek. Hayatta kalma temalı oyunlar, son yıllarda oldukça popüler olan türler arasında yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...