Turkcell’den 25'inci yıla özel tarifeler ‘Turkcell Platinum Black’

‘Turkcell Platinum Black’i müşterilerinin kullanımına sundu. Yeni ayrıcalıklar dünyasından, Turkcell’in 25 yıllık tüm müşterilerinin yanı sıra Turkcell Platinum Black mobil tarifelerinden birini tercih eden müşteriler ile mobil ve fiber Platinum paketlerden herhangi ikisine aynı anda sahip olanlar yararlanabilecek. 'Turkcell Platinum Black' dünyasında her ay haftalık 5GB hediye internetten konaklamaya, ünlü restoranlarda yemekten cihaz hediyesine kadar birçok özel ayrıcalık bulunuyor.

Haberler 15.02.2019 - 11:54

Turkcell’den 25'inci yıla özel tarifeler ‘Turkcell Platinum Black’

Turkcell’in müşterilerine çok özel avantajlar sunduğu ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Turkcell,  25. yılına özel olarak yeniden tasarladığı Platinum’un yeni ayrıcalıklar dünyası ‘Turkcell Platinum Black’i müşterilerinin kullanımına sundu. Yeni ayrıcalıklar dünyasından, Turkcell’in 25 yıllık tüm müşterilerinin yanı sıra Turkcell Platinum Black mobil tarifelerinden birini tercih eden müşteriler ile mobil ve fiber Platinum paketlerden herhangi ikisine aynı anda sahip olanlar yararlanabilecek. Turkcell Platinum Black dünyasında her ay haftalık 5GB hediye internetten konaklamaya, ünlü restoranlarda yemekten cihaz hediyesine kadar birçok özel ayrıcalık bulunuyor.

Müşterilerine hayatın her alanında konfor ve keyif sunan ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum, Turkcell’in 25. yılına özel yepyeni bir ayrıcalıklar dünyasını hayata geçirdi. Turkcell müşterilerine daha fazla ve özel faydalar sunan yeni ‘Turkcell Platinum Black’ten, Turkcell’in 25 yıllık müşterileri herhangi bir koşul olmadan faydalanabilecek. Ayrıca, Turkcell Platinum Black mobil tarifelerinden birini tercih edenler ya da mobil ve fiber Platinum paketlerden herhangi ikisini aynı anda alanlar yararlanabilecek.

Platinum Black’e özel 5GB

Turkcell’in 25. Yılına özel olarak tasarlanan Turkcell Platinum Black dünyasında müşterileri birbirinden özel sürpriz ve ayrıcalıklar bekliyor. Bu yeni dünyaya adım atanlara ilk olarak tarifelerindeki internete ek her ay haftalık 5GB internet hediye ediliyor. Her ayın son günü gerçekleşecek Black Sürpriz Günleri kapsamında ise müşterileri, hediye uçak biletinden konaklamaya, ünlü bir restoranda yemekten cihaz hediyelerine değin çok özel sürprizler bekliyor.

YENİ AYRICALIKLAR

Ömer Barbaros Yiş

Ömer Barbaros Yiş


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, “Turkcell Platinum programını hayata geçirdiğimiz günden bu yana tek bir amacımız var. Müşterilerimizin hayatına fark yaratacak daha fazla ayrıcalık ve konfor sunabilmek. Bunun için de bugüne kadar müşterilerimizi şaşırtacak birçok sürprize imza attık. 2019 şirketimiz ve müşterilerimiz için çok özel bir yıl. Bu özel yıla yakışacak ve benzeri olmayan yepyeni bir dünyayı hayata geçirdik. Turkcell Platinum Black sayesinde müşterilerimiz bugüne kadar tatmadıkları, hayatlarına değer katacak çok özel deneyimleri yaşama şansına sahip olacak. Turkcell Platinum Black ile müşterilerimize farklı dünyaların kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Turkcell Platinum Black ile 6 kat ayrıcalık

Turkcell Platinum Black’i tercih edenler, Platinum’la sunulan havalimanına ulaşım, vale, yurtdışı seyahatlerinde harç pulu gibi faydalardan 6 kat daha fazla yararlanma avantajına da sahip olacak. Kendilerine özel sunulacak kampanyaların yanı sıra özel etkinliklere davetiye kazanma şansı da kazanacaklar.

Turkcell Platinum Black’ten zengin ayrıcalık dünyası

-Her ay haftalık yurtiçinde geçerli hediye 5GB internet
-Etkinliklerden uçak biletlerine ve konaklamalara, ünlü restoranlarda yemekten cihaz hediyelerine kadar her ay sürpriz hediyeler
-Platinum faydalarından 6 kat daha fazla yararlanma fırsatı
-AVM’lerde ücretsiz vale ayrıcalığı
- Ücretsiz Havaş kullanımı
-Yurtdışı seyahatlerinde harç pulu
-Her hafta ücretsiz off-road heyecanı
-Premium yemek atölyelerinde indirim
-Her ay rüya şehirlere seyahat kazanma fırsatı (20.000 mil ve vergiler)
- Vize danışmanlık hizmetlerinde yüzde 50 indirim
- Kış ve yaz sezonlarına özel indirim ve avantajlar yelpazesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri Ekibi
- Platinum Hizmet ekibine kolay erişim
-Sports International’da yüzde 30 indirim
-Paris Saint-Germain Futbol Okulu yüzde 30 kayıt indirimi
- Şans Restoran, Anatoli Koleksiyonları’nda, Bloom&Fresh’te indirim
-MOOV by Garenta ile araç kiralamada yüzde 20 indirim
-Fulltrip yurtiçi konaklamada yüzde 15 indirim
-Workinton Sabiha Gökçen Business Lounge’da yüzde 50 indirim
- Zorlu PSM’de 1001 hediye bilet
-D&R’da 1001 hediye kitap
-Platinum Asistan’da yüzde 20 indirim

Sayfa Yükleniyor...