1 Kasım 2015 MHP adayları

MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.

18.09.2015 - 17:46

1 Kasım 2015 MHP adayları

MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı. Buna göre, YSK'ya sunulacak listede, illere göre şu isimler bulunacak: 

İstanbul 1. Bölge

1- Edip Semih Yalçın

2- İzzet Ulvi Yönter

3- Uygar Suphi Aktan

4- Ahmet Turgut

5- Sabri Şenel

6- Ekrem Düzgün

7- Umur Arıkan

8- Elif Gonca Akdeniz

9- Dursun Çolak

10- Ömer Faruk Ekşi

11- Alper Kaan Boran

12- Şevket Talha Apuhan

13- Cihan Tufan

14- Başar Ünal

15- Arif Tevetoğlu

16- Leman Süheyla Soylu

17- Aydın İşkur

18- Dilek Kiraz Beniz

19- Korkut Kutluata

20- Salih Balak

21- Aslı Ergün

22- Cemal Acar

23- Kamer Kemal Özşık

24- Mustafa Yalnız

25- Yaşar Kapucu

26- Hülya Azimli

27- Ünal Kaya

28- Kenan Cem Tokay

29- Emine Saadet Karlıbel

30- Banu Dağdeviren

31- Bilal Sarıyar

İstanbul 2. Bölge

1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu

2- Celal Adan

3- Mehmet Kılıç

4- Mehmet Aslan

5- Özcan Pehlivanlıoğlu

6- Feti Yıldız

7- Ali Derindağ

8- Başbuğ Pınarbaşı

9- Hakan Özbay

10- Füsun Kayan Ardamar

11- Muhammed Emin Özkurt

12- Gülru Vardar

13- Tuğba Turgan

14- Gürkan Teoman

15- Zehra Aylin Alemdar

16- Ömer Ökten

17- Ender Öztürk

18- Metin Kılıç

19- Rıza Erol

20- Sevgi Vardarlı İnal

21- Alaaddin Uludağ

22- Harun Yılmaz

23- Rağıp Ari

24- Mustafa Yılmaz

25- Uğur Aras

26- Selçuk Şişman

İstanbul 3. Bölge

1- Atila Kaya

2- İsmail Faruk Aksu

3- Arzu Erdem

4- Fuat Çakıroğlu

5- Mehmet Müftüoğlu

6- Erdem Karakoç

7- Hayati Arkaz

8- Celal Karapınar

9- Ayşe Bıçak

10- Ahmet Savaş Çolak

11- Didem Karataş

12- Bahattin Şengül

13- Serdar Öktem

14- Halit Tuna

15- Merrin Hasipoğlu

16- Ekrem Sarısoy

17- Ali Karadeniz

18- Çetin Şamiloğlu

19- Muammer Recep Çeliktaş

20- Mesut Yıldırım

21- Fazlı Yurdabak

22- Akın Aydın

23- Metin Karayazı

24- Bünyamin Çiftçi

25- Osman Nuri Toraman

26- Serap Funda Akyıldız

27- Uygar Oran Öztürk

28- Yakup Görenç

29- Orhan Can

30- Ahmet Murat Arpacı

31- Bekir Sıtkı Karausta

Ankara 1. Bölge

1- Zühal Topçu

2- Erkan Bülent Haberal  

3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu 

4- Alper Çağrı Yılmaz  

5- Sultan Gündüz  

6- Ayşe Sibel Ersoy  

7- Osman Topal 

8- Aytaç Özel  

9- Nuri Sertaç Güler  

10- Esin Gürel  

11-  Hakan Doğru  

12- Vahiddin Atabey Özdemir  

13- Zuhal Babaözü  

14- Mehmet Çağrı Tamur  

15- İbrahim Kuş  

16- Hediye Buket Gültekin  

17- İlkay Uyar Kaba  

18- Bayram Menekşe  

Ankara 2. Bölge

1- Şefkat Çetin     

2- Mustafa Mit  

3- Yaşar Yıldırım     

4- Ender Ethem Atay  

5- Alparslan Sucu    

6- Necmettin Karakuş  

7-  Tuncay Tekay  

8-  Rubil Gökdemir       

9-  İsmail Erçelebi  

10- İbrahim Doğan  

11- Oğuzhan Kara  

12- Musa Ayan 

13- Mehmet Yiğit 

14- Zeki Durmaz 

İzmir 1. Bölge

1- Oktay Vural

2- Senem Kılıç   

3- Aslan Savaşan   

4- Selahattin Şahin  

5-  Halit Dalgıç   

6- Naci Düz   

7- Fikri Atılbaz   

8- Hüsnü Gürhan Seçkiner  

9- Kutlay Önder  

10- İsmail Kurt  

11- Nimet Uygar  

12- Suat Oğuz  

13- İshak Gündüz 

İzmir 2. Bölge

1- Ahmet Kenan Tanrıkulu  

2- Sueda Neslihan Çelik  

3- Murat Koç   

4- Yalçın Koçyiğit   

5-  Hatice Bölük   

6-  Ahmet Fatih Okuroğlu   

7- Recep Akan 

8- Taşkın Işık  

9-  İsmail Balkan   

10- Rahime Dönmez   

11- Serdar Mersin  

12- Suavi Tuncay   

13- Mustafa Çintaş 

Adana  

1- Mevlüt Karakaya 

2- Muharrem Varlı

3- Seyfettin Yılmaz

4- Cahit Öztok

5- Sinan Gül

6- Adem Gündoğan

7- Mehmet Ali Arslan

8- İsa Ayanoğlu

9- İbrahim Sezer

10- Neslihan Uzun

11- Ayla Emrahoğlu

12- Hüseyin Yıldırım

13- Hatice Yüce

14- Ersen Tüzener

Adıyaman  

1- Mehmet Canpolat

2- Bekir Çiçek

3- Hüseyin Tarık Arda

4- Rifat Erdem

5- Hayriye Kuştepe

Afyonkarahisar 

1- Mehmet Parsak

2- Kemalettin Yılmaz

3- Selcen Karaer

4- Uygur Temizer

5- Ertuğrul Sevim

Ağrı 

1- Mustafa Örü

2- Coşkun Aytekin

3- Hıdır Çalpan

4- Bekir Özmutlu

Amasya 

1- Mehmet Sarı

2- Gülseren Ertopçu

3- Hüseyin Saka

Antalya 

1- Mehmet Günal

2- Ahmet Selim Yurdakul

3- Tarkan Akıllı

4- Cafer Uyar

5- Güray Parlak

6- Cengizhan Gököz

7- Neşe Gül

8- Mehmet Cüneyt Güzel

9- Turgut Bucak

10- Meryem Aydoğan

11- Servet Ersoy

12- Soner İnal

13- Hafize Nursen Aktaş

14- Özcan Kadıoğlu

Artvin 

1- Muhammed Altunal

2- Nedim Özer

Aydın 

1- Deniz Depboylu

2- Mehmet Beliğ Azbazdar

3- Hilmi Bolatoğlu

4- Musa İlhan

5- Hüsniye Kozan

6- Ahmet Özhan

7- Aydemir Durmuş

Balıkesir 

1- İsmail Ok

2- Recep Çetin

3- Bülent Başaran

4- Kamil Gültekin Öztürk

5- Mehmet İsmail Sakaroğlu

6- Zakir Yılmaz

7- Atilla Turhan

8- Hadi Selimoğlu

Bilecik 

1- Ahmet Murat Köftecioğlu

2- Ahmet İşlek

Bingöl 

1- Osman Beyaztaş

2- Rağıp Tümen

3- İbrahim Baran

Bitlis 

1- Gökçe Zencir

2- Faik Er

3- Murat Açar

Bolu 

1- Şükrü Gülez

2- Mihriban Yerlikaya

3- Metin Apaydın

Burdur 

1- Alparslan Ahmet Dursun

2- Yılmaz Tunç

3- Hasar Uçar

Bursa 

1- İsmet Büyükataman

2- Kadir Koçdemir

3- Tevfik Topçu

4- Fevzi Zırhlıoğlu

5- Hasan Toktaş

6- Ali Hayri Ozan

7- Mehmet Ali Adak

8- Gülten Kavut Sürücü

9- Hatice Deniz

10- Timur Özdemir

11- Sibel Özbudak

12- Sinan Bozkurt

13- Engin Er

14- Yusuf Güney

15- İnanç Bilgi Çakın

16- Mehmet Yılmaz

17- Muhammed Cihangir Kalkancı

18- Altan Özakın

Çanakkale 

1- İbrahim Kürşat Tuna

2- Hatice Korkmaz

3- Mustafa Doğan

4- Mehmet Vehbi Tayyar

Çankırı 

1- Kadir Şekerci

2- Hüseyin Yakar

Çorum 

1- Vahit Doğan

2- Aybüke Topçubaşı Ekici

3- Ercan Daşdan

4- Ahmet Anak

Denizli 

1- Emin Haluk Ayhan

2- Cafer Birtürk

3- Mehmet Uz

4- Mustafa Çırak

5- Halil Öztürk

6- Yurdahan Özhan

7- Efe Şahin

Diyarbakır 

1- Mehmet Teyar Karakoç

2- Ayşe Önen

3- Fevzi Yiğitkan

4- Ahmet Kaya

5- Recep Donat

6- Ömer Bozkaya

7- Şeyhmus Bilici

8- Mehmet İçli

9- Celalettin Yaylak

10- Kadir Yorulmaz

11- Saim Kayaalp

Edirne 

1- Gürsel Şimşek

2- Hüseyin Ülker

3- Nehir Çakır

Elazığ 

1- Yavuz Temizer

2- Mesut Aksan

3- Mehmet Karaca

4- Bedri Bora Ertem

Erzincan 

1- Hüseyin Seçer

2- Ahmet Kaya

Erzurum 

1- Kamil Aydın

2- Ertürk Çimen

3- Zekai Kaya

4- Cezmi Polat

5- Gökhan Arslan

6- Seyfullah Hızarcı

Eskişehir 

1- Ruhsar Demirel

2- Metin Nurullah Sazak

3- Şenel Altun

4- Ahmet Muhammed Hızlan

5- Kezban Akkaya

6- Timur Faruk Yatmaz

Gaziantep 

1- Ümit Özdağ

2- Ertuğrul Tolga Orhan

3- Fevzi Koçoğlu

4- Mehmet Ejder Demir

5- Seyit Çapan

6- Mezine Sırakaya

7- Oğuzhan Şahin

8- Serdar Önel

9- Menderes Şahin

10- Halil Beyazay

11- Onur Önsel

12- Adem Kolsuz

Giresun 

1- Orhan Erzurum

2- Yusuf Veziroğlu

3- Bora Kılıç

4- Yaşar İlbaş

Gümüşhane 

1- Mustafa Canlı

2- Kamil Kılıç

Hakkari 

1- Mıktat Kırmıt

2- Barış Cengizbay

3- Fatih Sökmen

Hatay 

1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu

2- İbrahim Gül

3- Mehmet Akif Terzi

4- Adnan Akdaş

5- Adnan Açıkel

6- Mustafa Özçelik

7- Ferhat Küçükler

8- İlknur Tuna

9- Kamil Akdoğan

10- Serhat Tabanca

Isparta 

1- Nuri Okutan

2- Ahmet Ziya Nuhoğlu

3- İbrahim Yıldırım

4- Hakan Demirtaş

Mersin 

1- Oktay Öztürk 

2- Baki Şimşek 

3- Ali Öz 

4- Ali Yücelen 

5- Duran Kara 

6- Mehmet Ali Gökmen

7- Ali Rıza Bozkurt

8- Hüseyin Ateş

9- Özgür Özcan 

10- Mustafa Kunt 

11- Hayal Funda Önder 

Kars

1- Erkan Koçali

2- Tuncay Aydın

3- Murat Sağlam

Kastamonu

1- Emin Çınar

2- Cihan Çetin

3- Sevda Saydam İrgin

Kayseri

1- Yusuf Halaçoğlu    

2- Ali Kilci

3- Süleyman Korkmaz    

4-  Kamil Karamete    

5-  Mehmet Özmen    

6-  Mehmet Göçmen

7-  Ercan Avcı    

8-  SalihGüdelek

9-  Ezgi Tipi

Kırklareli

1- Selçuk Yılmaz

2- Hüsnü Cumalı

3- Oktay Kahve

Kırşehir

1- Cemil Yıldırım Türk

2- Eftal Avşar

Kocaeli

1- Saffet Sancaklı

2- Lütfü Türkkan     

3- Ahmet Yeşil

4- Arif Gülen

5- Serdar Kaman  

6- Musa Coşkun

7-  Dijle Akın     

8- Osman Beniz     

9- Kürşat Sönmez

10- Derya Çavdar   

11- İsmail Okumuş

Konya

1- Mustafa Kalaycı

2- Mustafa Sait Gönen    

3- Hüseyin Oprukçu

4- Sevil Sargın    

5- Bulduk Özdemir

6- Faruk Sonkaya

7- Halil Ayhan     

8- Pınar Günseven Gülsoy     

9- Osman Nuri Atçeken

10- Temmuz Şemin     

11 - Şükrü Portakal     

12 - Ahmet Yücel     

13 - Altan Altıok     

14 - Abdullah Yıldırım

Kütahya

1- Alim Işık    

2- Agah Lütfü Bilen  

3- Osman Ertürk

4-  Buket Güngör

Malatya

1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu

2- Hakan Yılmaz 

3- Güzin Koçak

4- Hakan Kalkan

5- Serdar Yıldız

6- Mehmet Ali Özpolat

Manisa

1- Erkan Akçay

2- Osman Oktay

3- Mehmet Memiş

4- Engin Kabadağ

5- İhsan Temel

6- Cemal Murat Erim

7- Mustafa Uncu

8- Seval Başkesen

9- Erkan Öztürk

Kahramanmaraş

1- Fahrettin Oğuz Tor

2- Sefer Aycan

3- Zekeriya Öztürk

4- Şule Arıkan

5- Mustafa Bastırmacı

6- Neslihan Koca Nergiz

7- Mustafa Bölükbaşı

8- Ayşe Aras

Mardin

1- Behlül Murat Maral

2- Fehmi Yılmaz

3- Muhammed Yüzer

4- Cengiz Çetinöz

5- Faysal Bedir

6- Mehmet Salih Karaaslan

Muğla

1- Mehmet Erdoğan

2- Asım Başaran

3- Hacı Çelik

4- Nuri Öztürk

5- Nazmi Eyibilir

6- Uğur Salih Eroğlu

Muş

1- Tarkan Dede

2- Adnan Subaşı

3- Önder Özdemir

Nevşehir

1- Mehmet Varol

2- Sait Yüksel

3- Hüseyin Ödemiş

Niğde

1- Vedat Bayram

2- Ahmet Özbek

3- Gökhan Budak

Ordu

1- Onur Şahin

2- Ahmet Fidan

3- Taner Arslan

4- Davut Şahin

5- Ömer Baş

Rize

1- Osman Cem Kazmaz

2- Güldane Pınar

3- Süheyla Selimoğlu

Sakarya

1- Zihni  Açba

2- Ali Rıza Acartürk

3- İsmail Kamil Doğancı

4- Ahmet Pehlivan

5- Melikşah Budak

6- Metin Güneş

7- Türker Ergül

Samsun

1- Erhan Usta

2- Hüseyin Edis

3- Yücel Şahin    

4- İbrahim Yılmaz

5- Ayhan Cengiz

6- Suat Ortahisar

7- Dilek Kiraz Deniz

8- Yakup Akın

9- Mine Kaya

Siirt

1- Abdullah Bayram

2- Erhan Özgen

3- Hakan Yakışan 

Sinop

1- Adem Çilek 

2- Leyla Bilgili

Sivas

1- Celal Dağgez

2- Oğuz Özdemir

3- Ahmet Üstündağ

4- Uğur  Kurugöllü

5- Ozan Ercan

Tekirdağ

1- Bülent Belen

2- Hakan Özgül

3- Muhammer Varol    

4- İsmet Fıçıcı

5- Ergün Vardar   

6- Tunus Tuğu

Tokat

1- Abdurrahman Başkan

2- Murat Polat

3- Mustafa Afşin Ünverdi

4- Ayhan Özçelik    

5- Ömer Semih Saraçoğlu

Trabzon

1- Koray Aydın

2- Yavuz Aydın

3- Hüseyin Örs

4- Hasan Suiçmez

5- İlyas Eroğlu

6- Gülen Demir

Tunceli

1- Hıdır Budak

2- Emre Denizbilgini

Şanlıurfa

1- İbrahim Özyavuz

2- Mahmut İren

3- Mehmet Emin Dindaroğlu

4- Muhammet Emin Mısır    

5- İbrahim Mel

6- Yalçın Yalçınkaya

7- Meryem Bağmancı

8- Fadıl Çoban

9- Can Halil Çizmecioğlu         

10- Mehmet Can Yılmaz 

11- Güngör Ödemiş Çarkıcı    

12- Aydın Akalın

Uşak

1- Durmuş Yılmaz

2- Gökhan Özoğul

3- Oğuz Çakmak

Van

1 - Gültekin Çavuşoğlu

2 - Yavuz Selim Camuşcu 

3 - Hurşit Canlı    

4 - Leyla Göçgen      

5 - Narin Arıöz    

6 - Şuayip Ata

7 - Gültekin Gül    

8 - Tevfik Saçmacı 

Yozgat  

1 - Sadir Durmaz

2 - Mehmet Ali Çakır

3 - Yunus Yılmaz    

4 - Orhan Yüksel

Zonguldak

1-  Zeki Çakan

2 - Yavuz Erkmen

3 - Ahmet Emre Bayramoğlu 

4 - İlyas Altun

5 - Burhan Temel Çınar

Aksaray

1- Turan Yaldır

2 - Nilgün Tosun

3 - Ayşe Deniz Ay

Bayburt

1- Karabey Kadri Karaoğlu

2- Hidayet Yılmaztürk

Karaman

1- Ali Gürel 

2- Mehmet Ural

Kırıkkale

1- Seyit Ahmet Göçer

2- Tacettin Silsüpür

3- Abdullah Peköz

Batman

1- Cemil Güzel

2- İrfan Gündüz

3- Turan Aytek Önalp

4- Ömer Kervan

Şırnak

1 - Hakim Zeyrek

2- Yasin Benek

3- Şahin Sazak     

4- Bülent Bora Baltacı

Bartın

1- Aynur Yıldırım

2- Tuncay Maden 

Ardahan

1- Osman Nuri Yıldız

2- Gökhan Ağdemir

Iğdır

1- Yakup Kumtepe

2- Muharrem Çeçen

Yalova

1- Hatice Beştaş

2- Ali Oğuz Berberoğlu

Karabük

1- Adem Kar

2- Osman Aydın

Kilis

1- Mustafa Yün

2- Mehmet Özaytürk

Osmaniye

1- Devlet Bahçeli

2- Ruhi Ersoy

3- Adnan Sarıdoğan

4- Ahmet Canlı

Düzce

1- Osman Çakmak

2- Bahri Temeltaş

3- Celal Kasapoğlu 

Sayfa Yükleniyor...