10 Türk sanatçı SOFA Chicago'da

SOFA Chicago Art & Design Fuarı'na katılan tek Türk galerisi ARMAGGAN Art & Design Gallery, 10 Türk sanatçısını uluslararası koleksiyonerlerle buluşturuyor.

01.11.2013 - 19:22

10 Türk sanatçı SOFA Chicago'da

ARMAGGAN Art & Design Gallery, 31 Ekim – 03 Kasım 2013 tarihleri arasında Chicago Sofa Fuarı'na katılıyor.

Dünyanın en önemli sanat ve tasarım fuarlarından biri kabul edilen SOFA Chicago Art&Design Fuarı bu yıl 20. yılını kutluyor. SOFA Fuarı'na katılan tek Türk galerisi ünvanını taşıyan ARMAGGAN Art & Design Gallery, Navy Pier'de 822 numaralı standda yer alıyor.

İstanbul ve Chicago'daki ortak enerjiden doğan İstanbul Breeze / İstanbul Esintisi teması ile fuarda yer alacak olan ARMAGGAN Gallery, farklı stilleri, teknikleri, malzemeleri ve yaşam biçimlerini birleştiren isimleri bir arada sunmayı hedefliyor. Biri gizemli, diğeri rüzgarlı iki şehir fuarda güçlerini birleştiriyor.

SOFA Fuarı'nın ardından Hill & Asmus Contemporary Gallery’de 22 Kasım – 22 aralık tarihleri arasında yine İstanbul Breeze ismiyle düzenlenecek olan sergi, ARMAGGAN Art & Design Gallery’nin koordinatörü Şanel Şan küratörlüğünde gerçekleşiyor.

İstanbul Breeze / İstanbul Esintisi sergisi 22 Aralık 2013 tarihine kadar Hill & Asmus Contemporary Gallery’de izlenebilir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...