11 araca çarptı, 3 kişiyi bıçakladı

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bir kişi, kiralık otomobille 11 araca çarptıktan sonra 3 kişiyi bıçakla yaraladı.

Anadolu Ajansı 30.10.2014 - 09:50

11 araca çarptı, 3 kişiyi bıçakladı

İSTANBUL- Bahçelievler ilçesi Adnan Kahveci Bulvarı’nda bir otomobil, park halindeki 11 araca çarptı.

Bir restoran önünde duran ve işyerinin valesini bıçaklayan saldırgan koşarak kaçtı.

Yan sokaktaki bir kişiyi daha bıçaklayan saldırgan, seyir halindeki otomobili durdurarak sürücüyü de bıçakladıktan sonra gasbettiği araçla olay yerinden uzaklaştı.

Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırılırken, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Olayın gerçekleştiği yerde kafe işleten Cahit Işık, işyerini kapatmak için dışarı çıktığında caddedeki araçlara çarpan bir sürücünün dükkanının olduğu yerde park halindeki araca çarptıktan sonra durduğunu söyledi.

Araçtan inen sakallı bir kişinin restorandaki valeye doğru yöneldiğini belirten Işık, "Araçtan inen uzun boylu kişi 'Burada kafir var mı? kafirleri gösterin bana' diyerek kapıdaki valeyi bıçaklayarak kaçtı. Ondan sonra başka kişileri de bıçaklamış" dedi.

Görgü tanığı Kenan Dündar da "Evimin bulunduğu sokakta elinde satırla bir kişiyi bıçakladığını gördüm. Daha sonra diğer sokakta aynı kişinin başka bir kişiyi daha bıçakladığını söylediler. Bu kişi kaçarken de semtimizde bir aracı gasbetmiş. Kabus gibi bir akşam yaşadık" dedi.

Polis ekipleri, hasarlı araçları emniyet şeridiyle kapatarak olay yerinde parmak izi çalışması yaptı.

Saldırganın kullandığı aracın kiralık olduğu öğrenilirken, polis, MOBESE görüntülerinden saldırganın kimliğinin tespit edilmesi için çalışma başlattı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...