11. Evin Özellikleri

On birinci ev, değişimi simgeleyen Uranüs'e aittir ve farklı olan her şeye çekilmesiyle bilinen Kova burcu tarafından yönetilir.

11. Evin Özellikleri

Onbirinci ev, gruplar, kulüpler ve birlikler, hayır işleri, toplum yararına olan atılımlar, düzeltilmesi gereken toplumsal aksaklıklar ve dilekler ile alakalıdır. Diğer taraftan, platonik ve çözülen ilişkileri de kapsar. Gelecekte gerçekleşmesi gereken planlar için emek harcamak, gereken değeri vermek üzere sosyalleşmek, dernek kurmak veya benzeri bir şekilde kişileri bir araya getirerek görevlerini hatırlatmak 11. ev ile ilgilidir. Toplumsal değişimlerden bahsedersek bu tam 11. evin işi olur.

Birey artık toplumun bir parçası olduğunu yadsıyamayacağı bir konudan sorumludur. Hedefleri gerçekleştirmek için kurduğu ilişkiler, iletişimler büyük önem taşır. Bu önemi ne kadar gerçek kılabilecektir, 11. ev işte bu konuda büyük bir açılım sağlar. Onbirinci ev, değişimi simgeleyen Uranüs'e aittir ve farklı olan her şeye çekilmesiyle bilinen Kova burcu tarafından yönetilir. İstikrarı temsil eder ve Hava elementi ile ilişkilidir.

http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...