11 yıl evden çıkmadı, emekli maaşı yakalattı

Tokat'ta arazi tartışması yüzünden cinayet işleyip kaçan katil zanlısı, 11 sene sonra emekli maaşının Antalya'da çekildiğinin fark edilmesi üzerine yakalandı. Zanlının yıllarca evden dışarıya adım atmadığı belirlendi.

11 yıl evden çıkmadı, emekli maaşı yakalattı

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde arazi kavgası nedeniyle bir kişiyi öldürüp, iki kişiyi de yaraladığı gerekçesiyle 11 yıldır tutuklama kararıyla aranan kişi, Antalya polisinin aylar süren takibiyle yakalandı.

Antalya'daki emniyet ekipleri, 11 yıl önce Tokat'ın Reşadiye ilçesinde Salih Yıldırım'ın tabancayla öldürülmesi, akrabaları Ali ve Arife Yıldırım'ın yaralanması olayının faili olarak aranan 60 yaşındaki Vahdet Şahin'in emekli maaşının Antalya'da çekildiğini tespit etti.

Takip sonunda Şahin'in, Varsak Mahallesi'nde bir evde yaşadığını belirledi.

Vahdet Şahin'in emekli maaşının, eşi tarafından bir bankanın ATM'sinden çekildiğini saptayan polis, eşini izleyerek zanlıyı yakaladı.

Reşadiye'de 11 yıl önce kavak ağacı yüzünden çıkan arazi kavgası sonucu komşuları Salih Yıldırım'ı öldürdüğü, Ali ve Arife Yıldırım'ı yaraladığı belirtilen Vahdet Şahin'in, Antalya'da yakalanmamak için sokağa bile çıkmadığı, kimseyle de görüşmediği öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...