13 yaşındaki çocuk dehşete şahit oldu

Cezaevinden yeni çıkan Şahin S., boşandığı eşini, 13 yaşındaki kızlarının gözü önünde defalarca bıçakladı. Hastaneye kaldırılan kadının durumu ağır, zanlı ise aranıyor.

03.04.2013 - 10:21

13 yaşındaki çocuk dehşete şahit oldu

Bir kadına şiddet haberi de İzmir'den... Olay, Çiğli İlçesi'nde meydana geldi.

İnşaat işçisi Şahin S. (48) ile 4 çocuğunun annesi Sema Öztürk (33) yaklaşık bir yıl önce boşandı. Şahin S. uyuşturucu kullanmak suçundan cezaevine girerken, çocuklarını da yanına alan Sema Öztürk de yeni bir sayfa açıp Ersin öztürk (41) ile evlendi.

Ersin öztürk bir hafta önce mevsimlik işçi olarak fındık bahçesinde çalışmak üzere İstanbul Şile'ye gitti. Cezaevinden 1 ay önce tahliye olan Şahin S., bu gece çocuklarını görmek istediğini söyleyerek, eski eşi Sema Öztürk'ü aradı, evine gitti.

İkili arasında evde başlayan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Şahin S., kavga sırasında Sema Öztürk'ü darp edip boğmaya başladı.

Annesinin çığlıklarına uyanan çiftin en büyük çocuğu 13 yaşındaki İlayda S., annesine yardım etmeye, babasını engellemeye çalıştı.

Gözü dönen Şahin S., eline geçirdiği ekmek bıçağıyla çocuğu İlayda'nın gözü önünde, Öztürk'ü defalarca bıçakla yaraladı. Sema Öztürk kanlar içinde yere düşerken, Şahin S. de koşarak evden kaçtı. Şoke olan küçük kız kendine gelip durumu, sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine gelen acil yardım ekipleri sırtının sağ tarafından 4, kalbinin altından 1 ve elinden yaralanan Öztürk'ü Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından durumu ağır olan Sema Öztürk, Ege Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Küçük İlayda da annesini biran olsun yalnız bırakmadı. Tedaviye alınan Sema Öztürk'ün durumunun ağır olduğu bildirildi.

İzini kaybettiren Şahin S.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...