NTV

19 Mayıs'ta araçla sokağa çıkacaklara önemli uyarı

İHA

Türkiye

Gaziantep’te 19 Mayıs Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama töreni nedeniyle şehirdeki bazı güzergahların araç trafiğine kapatılacağı duyuruldu.

Gaziantep Valiliği'nden yapılan açıklamada, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları nedeniyle tören alanına çıkan ve alan çevresindeki bazı yolların ulaşıma kapanacağı duyuruldu.

Açıklamada, "İlimizde 19 Mayıs Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında kutlama töreni gerçekleştirileceğinden, 19 Mayıs Perşembe günü saat: 07.00’dan itibaren kutlama programı etkinlikleri tamamlanıncaya kadar belirtilen güzergâhlar araç trafiğine kapatılacaktır. İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Büyükşehir Belediye Kavşağı, Vilayet istikametine yolların araç trafiğine kapatılıp, araç trafiği Gazimuhtar Paşa Bulvarından Doktorlar Işıklar istikametine yönlendirilecek. Muammer Aksoy Bulvarı, Vilayet Kavşağı Stat Kavşağına kadar olan bölgedeki trafik Vilayet kavşağından Büyükşehir istikametine yönlendirilecek.Hürriyet Caddesinden Kemal Köker Cadde Kavşağına kadar olan kısım trafiğe kapatılacaktır. Kamilocak Caddesinin tamamı trafiğe kapatılacaktır. İstasyon Caddesi Sanayi Odası Kavşağı istikametinden Stat Kavşağına kadar olan yol araç trafiğe kapatılıp, ulaşım Ali Fuat Cebesoy ve Nizip Caddesi istikametine yönlendirilecektir. Hürriyet Caddesi Balıklı Otobüs duraklarından Stat Kavşağına kadar olan kısım trafiğe kapatılıp, araç trafiği Karagöz ve Atatürk istikametine yönlendirilecektir’’ ifadelerine yer verildi.

ETİKETLER