Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin tercihi NTV oldu.

İlişkili Haberler


Her yıl düzenlenen ve yaklaşık 3000 öğrencinin oyuyla belirlenen 'Yılın Yıldızları' ödülleri düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Yıldız Teknik Üniversitesi’ndeki ödül törenine iş, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri katıldı. En beğenilen bankadan, en iyi sosyal sorumluluk projesine kadar bir çok dalda ödül dağıtıldı..

NTV, Yılın En Beğenilen Televizyon Kanalı olarak ödüllendirilirken, Yılın En Beğenilen Spor Programı da '%100 Futbol' oldu. Yılın En Beğenilen Kanalı ödülünü NTV adına Genel Yayın Yönetmeni Ömer Özgüner aldı. Özgüner, bu ödülün Türkiye’de doğru işler yaparak başarılı olunabileceğinin bir göstergesi olduğunu söyledi.

'%100 Futbol'un ödülünü ise programı Rıdvan Dilmen ile birlikte sunan Güntekin Onay aldı.

Yılın En Beğenilen Köşe yazarı ödülüne de NTV'de 'Yorum Farkı' programını yapan Cumhuriyet yazarı Emre Kongar layık bulundu.

Organizasyonu düzenleyen Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü Başkanı Şevket Barut, üniversitelilerin neden NTV’yi seçtiğini anlattı. Barut, ''Bunda en önemli pay yaptığı haberlerin kişileri beslemesi, öğrenciler için çok anlamlı olması...'' diye özetledi.