2010 yılı için kısa bir merhaba..

2009’un zorlu günlerini artık arkamızda bırakıyoruz. 2010 yılı etkileri, tahminlerinizin ötesinde çok büyük gelişmelerin yaşanacağı bir Türkiye’ye işaret ediyor.

22.12.2009 - 20:18

2010 yılı için kısa bir merhaba..

2009’un zorlu günlerini artık arkamızda bırakıyoruz. 2010 yılı etkileri, tahminlerinizin ötesinde çok büyük gelişmelerin yaşanacağı bir Türkiye’ye işaret ediyor. İstatistiksel Astrolojik gözlemlere göre, Uranüs’ün burç değiştirdiği yıllar dünya üzerinde büyük gelişmelerin, köklü değişimlerin olduğu yıllar olarak bilinir. Uranüs teknolojiyi, teknolojik nimetleri, bilinç üstünü ve korteksi temsil eder. Merkür ile birlikte iletişimi ve insanlığın üst bilincindeki değerleri, teknolojiyi ve ticareti de yönetir.

2010 yılında çok büyük teknolojik ilerlemeler yaşayacağız. Yeni uçak modelleri hava taşımacılığına olan ilgiyi arttırırken, güvenliği de ön plana çıkartacak. Atom altı parçacıkların ve kuant dünyası ile ilgili sırların daha ön planda yer alacağı ve tabu diye nitelendirilen şeylerin fazlası ile konuşulacağı bir döneme giriyoruz. Tabii ki, geleneksel olanın hızla yıkılacağı, geleneksel olmayanın ise daha ön planda bulunacağı bir döngü de geliyor. Daha bohem bir yaşam tarzı en azından batı ülkelerinde gündeme otururken, bizler gibi Ortadoğu kökenli ülkelerde ise bu geçişi yaşarken büyük sancılar da çekeceğiz.

2010 için söylenecek pek çok şey var. O kadar çok ki, hepsini küçük başlıklar altında topladık ve size sunduk. Haber portalımızın Astro-Haber bölümünden tüm yazılara ulaşabilirsiniz. Yeni yılda sizi iyi olayların karşılamasını diliyoruz.

Uzman Astrolog Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...