2010'un siyasi otoriteye getirecekleri...

2010 yılında herkes siyasi otoritelerin neler yaşayacağını merak ediyor..

23.12.2009 - 00:40

2010'un siyasi otoriteye getirecekleri...

2010 yılında ülkemizi temsil eden iki büyük güç; Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan ve Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül, önümüzdeki yıl popülaritelerini Türkiye sınırlarının dışına taşıyabilecek düzeyde artıracaklar.

Sansasyonel olaylar, kavramlar ve yaklaşımlar ile karşılaşırlarken, gerçekten uzun yıllar boyunca, neredeyse Cumhuriyet'in ilk kuruluş tarihinden itibaren karşımıza her zaman bir sorun olarak getirilen Ermeni sorununun, azınlıklar probleminin, azınlık kiliselerinin açılması ile ilgili konuların yakıcı hararetini düşürürken, doğudaki terör problemi adına sosyal uzlaşmayı sağlayabilecekleri müthiş bir yıla giriyoruz.

Yönetim ile ilgili kadroları temsil eden astrolojik bölge 28 Mayıs 2010’a kadar Sayın Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül’ün etkisinin inanılmayacak düzeyde artacağını göstermekte. Ancak atılacak adımların 2012 seçimlerinde çok ciddi oy kayıplarına sebebiyet vereceği de görünmekte.

Çoğulcu demokrasilerde Mars’ın Aslan burcunda yaratmış olduğu tüm krizlerde görünen, yöneten kesim ile muhalefet kesim arasındaki çok ciddi çatışmaların da bilhassa 7 Aralık ile 15 Mart arasında meclis dışına varabilecek gerginliklere sebebiyet vereceği, bir kısım insanların ise koltuk sevdasına bu gelişmeleri baltalamaya çalışacağını görmekteyim.

Tarafsız baktığımızda önümüzdeki yıl ülkede yapılacak değişimlerin önümüzdeki birkaç yıl içinde Sayın Tayyip Erdoğan’a Nobel barış ödülü dahi kazandırabileceği görünmektedir.

Uzman Astrolog Oğuzhan Ceyhan
http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...