18 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay, maddi ve pek çok alanda bolluk ve bereketi karşınıza getirirken, Merkür’ün de etkileri sebebi ile eski dostlarınız veya daha önce iş yaptığınız bir yerden de destek alarak iş ve kariyerinizde önemli bir başarı yakalamanıza sebebiyet verecektir. 25 Şubat’ta Jüpiter ve Plüton’un karşıt açılarına dikkat edin. Önemli bir sözleşme son anda bozulabilir, beklenmedik bir sıkıntı karşınıza çıkabilir.

Bir projenizde veya girdiğiniz bir ihalede bir başarısızlık karşınıza çıkabilir. Bunları çok önemsemeyin. Jüpiter ve Plüton’un 7 Temmuz’da , 28 Ekim’de 6 Ağustos ile 17 Ağustos arasında yapmış olduğu değerler, hem kazançlarınızı arttıracak hem de sıkıntılarınızı çözebilecek yeni kaynaklar bulacaksınız.

Yay ve İkizler burcundaki tutulmalar, Haziran başında sekizinci ev konuları denilen, ucuz kredi bulmak, borsa hisse senetleri kazançları gibi konularda size olumlu haberler getirirken, 15 Haziran haftasında da, parasal kaynaklarınızda ve maaşınızda ani ve beklenmedik bir sorun karşınıza çıkabilir. Çalıştığınız firmada genel olarak bir sorun olabilir. Veya aldığınız dövizdeki ani düşüş sebebi ile, kayıplarınız olabilir. Bu sebep ile 15 Haziran haftasına çok dikkat edin. 10 Aralık ve 15 Haziran haftası, yüksek bir borç, fatura veya devlet ile ilgili bir konudan kaynaklanan ciddi bir finans sorunu karşınıza çıkabilir.

Bunun yanında, 18 Eylül’den 10 Kasım’a kadar Mars’ın Aslan burcundaki hareketi, önemli kazançlarınızı da pekiştirecektir. 25 Kasım haftasını, çok dikkatle bekleyin. 25 Kasım takviminize yazmanız gereken önemli bir gün. Bu dönemde önemli bir kazancınız olacak. 10 Aralıktaki ay tutulması, bazı kayıplara sebebiyet verse de, kayıplarınız kazançlarınızdan daha fazla olmayacak.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com