2003 yılı Mart’ında Uranüs’ün ani etkisi ile, başlayan bu karışık dönem, artık bu yıl 11 Mart’tan itibaren azalacak. 15 Haftası, 8, 13 Nisan, 10 Mayıs, küçük kazançların ve yaptığınız işlerde büyük kaynakları ulaşmanızı sağlarken, 19 Mart civarında beklenmedik bir harcama yüzünden sıkılabilirsiniz.

7 Temmuz ve 10 Kasım haftası da, kariyerinizde önemli gelişmelere sebebiyet verirken, 27 Ağustos’taki yeni ay ve takip eden 5 gün. Kariyerden gelecek parasal kaynaklarınızı fazlası ile arttıracaktır. 26 Ağustos ve takip eden 10 günü doğru değerlendirdiğinizde uzun zamandan beri kaybettiğiniz değerleri geri kazanacaksınız. 4 Haziran’dan itibaren bir yıl boyunca, Jüpiter’in kariyerinizi temsil eden bölgede hareketi her alanda ürettiğiniz değerler konusunda başarılar kazanırken, iş ortamında zaten gururlu tutumunuz sebebi ile daha da fazlası ile takdir göreceksiniz.

Mayıs ve Kasım iş projeleri ve para konusunda inanılmaz güzel iken, 1 Temmuz civarında bitmesi gereken bir iş ve kavram ile ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. 19 Mart ve 1 Temmuz civarına dikkat ettiğiniz takdirde, büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz. Mayıs ayında yabancılar sizin şehrinizin dışındaki kişiler ile iletişiminiz artarken, tüm 2012 yılının Mayıs ayının son haftasına kadar, etkin ve güçlü insanların da desteği ile başarılar yakalayacaksınız.

7 Temmuz, 28 Ekim ve 10 Kasım günlerini takviminize yazınız. İş ile ilgili önemli haberler gelecek. Pek çok sıkıntı sona erecek. Yorulsanız bile, önemli başarılar elde edeceksiniz. Cesaretinizi kaybetmeden mücadele etmelisiniz. Mars’ın Kasım ayının 10’undan itibaren Temmuz 2012’ye kadar günlük gelirlerinizi arttıran, bunun yanında harcamalarınızı da arttıran bölgedeki hareketi, ciddi bir harcama yapacağınızı gösteriyor. Yıl sonuna doğru, ev satın almak veya ciddi bir iş yatırımı yapmak gibi konularda önemli bir harcama yapsanız da, ileride bunları kazanca çevirebileceksiniz.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com