Uranüs’ün karşıt burcunuz olan Balık’tan çıkması ile beraber, son zamanlarda devam eden, duygusal hayatınızda ve iş ortaklıklarınızdaki karışıklıklar hızla bitecektir. 4 Nisan’dan itibaren Neptün’ün karşıt burcunuza girmesi, çevrenizdeki yaratıcı insanların da desteğini alarak, önemli gelişmeler kaydedeceğinizi gösteriyor.

Yalnızca şunu unutmayın sevgili Başak, çevrenize gelen bir kısım insanlar, parasal kazançları kolay elde edebileceğiniz konusunda size vaatlerde bulunabilirler. Neptün burada yaratıcılığın yanında aldanma da getirebilir. İş ve kariyer hayatınızda, önemli gelişmeler yaşarken, bazılarınız bu yıl emlak, mülk alım ve satımlarında ciddi paralar kazanacaklar. Yalnızca Satürn’ün ikinci evde bulunduğunu unutmamalı.

Parayı harcama şekliniz ve kullanma şeklinizi belki bir kez daha gözden geçirmeniz gerekebilecek. 4 Nisan, 6 Ağustos ve 11 Ekim günleri, kaynaklarınızı daha dikkatli kullanmalı, savurganlıktan ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Jüpiter’in Haziran ayının ilk haftasına kadar, sekizinci evinizde borç, alacak, kredi, vergiler ile ilgili konularda ve miras ile ilgili olaylarda size daha fazlası ile şans verirken, başkalarının maddi desteklerini, daha da fazlası ile görebileceksiniz.

Eğer başkalarının parasını kullanıyorsanız, finansçı ve borsacı iseniz, Nisan ve Haziran ayındaki gelişmelerde başkalarına para kazandırarak da para kazanabilirsiniz.

Uranüs’ün 11 Mart 2011 tarihinden 7 Mart 2019 tarihine kadar finans ve kaynaklarınızı temsil eden bölgeye girdiğini unutmayın. Bu önümüzdeki yıllarda bu bölgeye, gelecek hafif gezegen transitlerinin desteği ile sürpriz kazançlar getirirken, 2012 yılında zorlanmanıza, 2013, 2014 ve 2015 yıllarında inanılmaz başarılar kazanmanıza imkan verebilir. Finansal anlamda yönetici gezegeniniz Merkür’ün 11 Nisan-11 Mayıs arasındaki desteği sizi rahatlatacaktır. 3 Nisan, 18 Nisan, 2 Ekim, 15 Ekim arası maddi konularda anlaşmaların daha da belirgin olacağı günlerdir. 7 Temmuz ve 28 Ekimi takviminize not edin. Bir piyango bileti küçük bir şans kapısını aralayabilir.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com