4 Haziran 2011’den itibaren ve yılın bahar aylarında başlayacak olan bu gelişme, bir yıl boyunca ekonomik kaynaklarınızı fazlası ile artırırken, önemli anlaşmalar ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Daha fazla seyahatlere gidebilir, özel iş anlaşmaları yapmanızın dışında farklı şehir ve ülkelerde yaşayan kişilerle de iletişiminizi artırabilirsiniz.

Bu yıl, 1 Haziran’daki Güneş tutulması ile beraber , 1 Haziran, 4 Haziran ve 7 Temmuz günleri size önemli avantajlar getirirken, 28 Ekim’deki büyük Jüpiter, Plüton döngüsünde harika bir anlaşma yapabilirsiniz.

26 Ağustos haftası ve 23 Aralığı takip eden bir hafta içinde, 7 Temmuz ve 28 Ekim’deki olaylar yeniden gündeme gelebilir. Bu yıl, iş hayatınızda ayrıntılara daha fazlası ile önem vermeli, bilmediğiniz işlere çok fazla girmemeli, bilgi birikiminiz dışındaki konularda fazlası ile yardım almalısınız. Bazı Boğa’lar için yeni işleri öğrenme ve geliştirme dönemleri ön plana çıkarken, internet teknolojileri ve turizm ve emlak gibi alanlarda büyümeniz daha hızlı olacaktır.

İthalat, ihracat yapmakta yeni bir seçim, 2011’in şubatındaki yeni ay ile beraber önemli hamleler yaparken Mart’ın ikisinden itibaren kendinizi çok daha kuvvetli ve kazançlı göreceksiniz. 13 Ağustos haftasını takviminize işaretleyin. Bu hafta alacağınız, işle ilgili önemli bir haber ile kariyer hayatınızda önemli bir zafer kazanabilirsiniz. Hele 10 Mayıs haftası doğdu iseniz bu neredeyse kesin gibi. Finansal konularda, yeni gelir kaynakları ile karşılaşacaksınız.

İkizler ve Yay burcu üzerinde oluşacak olan Güneş ve Ay tutulmaları, belli dönemlerde sizin kazançlarınızı çok arttırırken, 1 Haziran ve 25 Kasım haftası, 15 Haziran ve 10 Aralık günleri karşınıza çıkacak risklere de dikkat etmelisiniz. 25 Kasımdaki Güneş tutulması, prim, sigorta, miras, ekstra bir bonus, ödül getirebilir. Borsa kazançlarına bu dönemde dikkat.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com