En şanslılardan birisiniz bu yıl. En ayrıcalıklı, en özellerden biri. Tüm bir yıl sizin adınıza önemli gelişmeler olacak. İş hayatınızda güçlü insanlar ile tanışacaksınız.

22 Ocak’tan 4 Haziran’a kadar Jüpiter hayatınıza büyük kaynaklar getirecek ve bu yıl sıra dışı çok şey olacak. Öyle ki; yaratıcılığınız ön plana çıkacak. Bağımsızlaşacak ve teknolojiyi daha iyi kullanacaksınız. Yılın ilk 5 ayında, daha dikkatli olmalısınız. Kendinize güvenin ama Satürn’ün Güneşinizin karşısında olduğunu unutmayın.

Nisan ayında hayatınızda çok güzel şeyler olacak. Doğum günü ayınız ile beraber hayatınıza inanılmaz yenilikler ve kaynaklar getiren bir yıla giriyorsunuz. Kariyeriniz, sevginiz, aşkınız… Her alanda büyük büyük gelişmeler var. Merkür Retrograde olarak sizi Nisan ayında yorsa da, 3 Mayıs’tan ki yeni ay ile beraber kazançlarınızda önemli artışlar olacak.

17 Temmuz’a önem verin. O dönemde kesinlikle tatilde olmayın. Önemli bir müşteri veya yeni bir kariyer fırsatı yakalayacaksınız.

2 Kasım 10 Kasım arasındaki kazançlarınızı ön plana çıkartırken kariyerinizde bir yükseliş bekliyorsanız 24 Aralık’tan itibaren oluşacak yeni ay ile birlikte beklenmeyen konularda gelişmeler olacak.

Finansal açıdan 3 Mayıs, 7 Temmuz, 28 Ekim, 10 Kasım, 22 Aralık ve 25 Aralık günleri mücadele ettiğinizde inanılmaz kazançlarınız olacak. Bunlar şans oyunları gibi gelirlerden ziyade, çalıştığınız değerleri arttırmak ile alakalı olacak.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com