Son yıllarda karşınıza çıkan maddi problemler ve karışıklıkların biteceği, yılın ilk 6 aylık döneminde seyahat etmek, yazmak, çizmek, basın, medya, oto alım satım gibi işlerde daha fazlası ile kazanç sağlarken, yönetici gezegeniniz Uranüs’ün 2019’un Mart’ına kadar olan dönemde 3. evinize girmesi, çevrenizdeki iletişimin fazlası ile artacağını, elektronik ticaret, internet veya teknoloji ile alakalı konularda eğitiminiz ve mesleki anlamda ilerlemenizin de fazlası ile olacağını göstermektedir. Yılın ilk 5 Ayı, Jüpiter’in de desteği ile beraber, haberleşmek çevreniz ile iletişim kurmak, insan ilişkilerini arttırmak gibi konular, fazlası ile iyi bir konuma girerken, Haziran’ın ikinci yarısından itibaren toprak, mülk, alım satım, tarım, organik tarım gibi konularda daha da fazla kazançlar elde etme şansınız olacaktır.

İlginçtir ki, bazı Kova burçları 2011 yılında meslek değiştirerek, emlakçılık veya müteahhitlik gibi alanlarda başarı sağlayabilirler. 2 Mayıs haftası oluşacak olan yeni ay ve 10 Kasım günü oluşacak olan dolunay döngüsü ile birlikte bu 2 tarihi takviminize işaretleyerek, yeni iş ve kariyer fırsatları ile karşılaşacağınız günleri bilmeniz iyi olur. Ne mutlu ki size, uzun zamandan beri kaynaklarınızı dengesizleştiren, Uranüs Güneşinizden uzaklaşıyor. 19 Mart haftası karşınıza ciddi bir ödeme sorunu çıkabilir.

26 Ağustos ve takip eden 2 hafta başkalarından gelecek gelirler ve günlük kazancınız hızla artarken, Kasım ayı kariyerinizde çok belirleyici bir ay olacak. Bu yıl, 7 Temmuz ve 28 Ekim günlerini, doğru kullandığınız takdirde inanılmaz kazançlara sahip olabilirsiniz. Çevrenizde sosyal kalabalıkların artacağı 1 Haziran, 25 Kasım ve 10 Aralık haftası, seminer vermek, kulüp, dernek toplantılarına katılmak veya yeni bir sosyal ortama girmek gibi konularda şanslı olacaksınız. 15 Haziran haftası, çevrenizdeki arkadaşlarınız ile ilgili ve onların kariyeri ile ilgili sorunları çıkartırken yardım etmekte yılın ana konularından biri olacak.

1 Temmuz harika bir haftayı temsil ediyor. 1 Temmuz’daki tutulma belki, sırf sizin burcunuza kariyer hayatınıza ve günlük iş yaşamınıza yarayacak sevgili Kova. 7 Temmuz ve 28 Ekim mükemmel günler. 28 Ekim’deki gezegen döngüsüne katılacak olan yeni ay ile birlikte çevrenizden fazlası ile teklifler alabilirsiniz. 17 Mayıs yılın sürpriz günlerinden biri. Mülk yatırımları yapmak, yaratıcılık konularını ön plana çıkartmak yılın ikinci yarısı için en iyi seçimler olacak. İnanılmaz üretken ve aktif bir yıla giriyorsunuz.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com