Son zamanlarda yaşadığınız güneş tutulmaları baştan aşağı, hayata bakış açınızı değiştirirken, artık üzerinizdeki baskılar ve sıkıntılar gittikçe azalıyor. İş ve kariyer yaşamınızda nefis bir döneme giriyorsunuz.

Aslında fazlası ile değişimi sevmeyen bir burç grubu olarak siz, Uranüs ve Jüpiter’in yaratacağı değişim rüzgarında biraz farklılaşsanız ve zorluklar ile karşılaşsanız bile, kaynaklarınızdaki yükseliş, kariyer hayatınızdaki büyük gelişmeler, doğru kararları doğru zamanlarda alırsanız bu yıl mükemmel fırsatlar ile karşılaşacaksınız.

Son iki yıldan beri çok zorlandınız. Ama artık bu dönem bitti. 2011 yılı başından itibaren, sıra dışı, ani, büyük ve güzel değişimlere sebebiyet verecek özel bir dönem yaşayacaksınız. Temmuz ayının başına kadar olan bu dönem, yıllardan beri görmediğiniz düzeyde olumlu bir rüzgarın esmesini de sağlayacak. Profesyonel iş hayatınızda bazılarınız iş değiştirse bile yeni ve büyük fırsatlar ile karşılaşırken, eskisinin çürümüş olanın bittiğini, yeninin ve güzel olanın hızla başlayacağını göreceksiniz.

2011’de pozisyonunuz değişecek veya gelişecek. Ve bulunduğunuz pozisyonda yeteneklerinizi daha fazla kullanacaksınız. 2 Nisan’dan 10 Nisan’a kadar olan dönemde, ya yeni bir iş teklifi alacaksınız ya da iş hayatınızda çevrenizden büyük bir destek göreceksiniz. Ve bu sizin hızla ilerlemenize sebebiyet verecek. Yaratıcılığınız artacak.

Bu yıl, iş hayatınızın getirdiği sorumluluklar yüzünden fazlası ile yorulabilirsiniz. Ekim ayının ilk haftası ve Ağustos ayının ilk iki haftası kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Değişmeye hazır olun. Kariyerinizdeki büyüme kazançlarınızı da etkileyecektir.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com