21 Aralık 2012 Balonu

Kadim Maya uygarlığı bilgeleri, kehanetlerinin bu kadar ucuzlatılıp, 5 cent’e babydol’lar içinde satıldığını görse ne düşünürdü acaba?

Haberler 19.11.2012 - 00:36

21 Aralık 2012 Balonu

MUTLU OLUN !!! 21 ARALIK'TAN SONRA DA, DÜNYAYI SÖMÜRMEYE, IRZINA GEÇMEYE DEVAM ........

Merhaba Sevgili Okuyucular,

Uzun zamandan beri- yaklaşık 20 yıl- dünya üzerinde 21 Aralığı, 22 Aralık 2012’ye bağlayan gece, Maya takvimine göre ( ki bu takvimin sözde son günüdür) dünyanın yok olacağı, yıkılacağı, foton kuşağına gireceği, merkabaların, -o ne demekse- açılacağı, dna kodlarımızın değişeceği gibi, gerçeklik ile bağdaşmayan, elimizde var olan modern bilim ve astroloji gibi okült ilimlerin bile kabul etmediği, bir söylenti, bir hezeyan dalgası yayılmaya devam etmektedir.

İnternet'te Japon kraliçesi şunu bunu söyledi gibi videolar dolaşırken, Japonların artık kraliçesi olmadığını, en son kraliçe Kojun’un 1989’da öldüğünü, sülaleden son kalan prenses Nagako’nun da 16 Haziran 2000’de öldüğünü biliyoruz.

Her sarı gözlü çekik’in resminin üstüne bu Tibet prensesi, bu Çin soylusu, bu Japon bilgesi diye yazıp, dillendirilen tüm videoların ve yazılı belgelerin, yanlış olduğu gibi, videolardaki şahısların da, muhtemeldir ki, o toplumlarda çok bilgi sahibi olmayan, halktan herhangi bir insan olduğu görülmektedir.

Bunun yanında, Tibetli rahipler, Lübnan rasathanesini uyarmış !!! , Okyanustaki büyücüler kandilliye faks çekmiş !!!! gibi üşütüklerin bile önemsemeyeceği kadar saçma pek çok bilgi dolaşmakta. Mayaların, evet ciddi bir kehaneti var. Ama biz kapitalistlerin, 21 Aralık geliyooooor, hayatınızı yaşayın!! diye tişört basıp satmaları için değil.

Kadim Maya uygarlığı bilgeleri, kehanetlerinin bu kadar ucuzlatılıp, 5 cent’e babydoll’lar içinde satıldığını görse ne düşünürdü acaba?

Bilgisiziz, cahiliz, korkağız, kendimizi geliştirmekten uzağız. Herşeyi parasal tüketim malzemesi gören, bu gezegenin parazitleriyiz. Ama ne yazık ki, bu gezegenin, biz bu parazitlerden kurtulmasına daha çooook uzun zaman var.

Ortadoğu kan gölü, insanlar birbirini yiyor. Elimizdeki astrolojik veriler içinde, bizim ülkemiz dahil pek çok ülke, ekonomik felakete ve savaşa doğru gidiyor. Medyada hala futbolcular, dizi oyuncularının pek mühimsenen abuk sabuk haberleri ile, Hollywood yıldızlarının yaşamlarına dair detaylar kol geziyor. Gangster müzik yapan rapçiler, maya kehanetlerine inandıklarını açıklamışlar. Travesti kraliçeleri de, 22 Aralık’ta ücretsiz şovlar düzenleneceğini….

Ne biçim bir abukluk bu. Ne biçim gerçek dışılık….

Ne matematiksel ilimler-ki birbirleri ile kardeş olmalarına rağmen- ne de metafiziksel sözde ilimler, böyle bir olayın gerçekleşeceğini göstermiyor.

Mutlu olun!!! Bu gezegeni tüketmeye, birbirimizi yemeye, çoluğu çocuğu katletmeye devam!!!

Keşke, Mayalar doğru söyleseydi….

Astrolog Oğuzhan Ceyhan

Sayfa Yükleniyor...