'21 Aralık Kıyamet Ekranı'

Maya takvimine göre dünyanın sonunun geleceğine inanılan 21 Aralık'ta BBC'nin bir büyük sinema-belgeseli 'Son Gün' NTV'de, Nicolas Cage'in başrolünde oynadığı 'Kehanet' adlı film de CNBC-e ekranlarında olacak.

'21 Aralık Kıyamet Ekranı'

21 Aralık'ta Maya takvimine göre dünyanın sonunun geleceğine ve kıyamet kopacağına inanılıyor.

NTV, konuyu bilim insanlarının senaryolarıyla ortaya döküyor. Dünyamız için son günün nasıl olacağını araştıran bilim insanlarının kıyamet günü için dört senaryosu var.

New York’u sular altında bırakacak dev dalgalar, Berlin’e isabet edecek büyük bir göktaşı, milyarlarca insanı öldürecek olan korkunç bir virüs ve son olarak tüm dünyayı içine alacak olan kara delik…

Bilim insanlarına göre dünyanın sonu geliyor. Son gün için geri sayım başladı. Peki siz son gününüzün hangisi olmasını isterdiniz?

'Son Gün', bilim insanlarının yıllar öncesinden uyardıkları, olası kıyamet senaryolarını araştırıyor. Belgesel her senaryonun dünyanın başına neler getirebileceğini ayrı parçalar halinde ekrana taşıyor.

BBC'nin büyük sinema-belgeseli 'Son Gün', yarın akşam 23.00'te NTV'de...

KEHANET CNBC-e'DE
21 Aralık günü Efsanevi Marduk gezegeninin dünyaya çarparak kıyametin kopacağı ile ilgili efsanevi hikayeler zinciri, 21 Aralık günü CNBC-e’de yayınlanacak 'Kehanet' (Knowing) isimli filmle devam ediyor. Alex Proyas’ın yönetmenliğini yaptığı film, felaketlerle dolu bir dünyayı izleyicilerle buluşturuyor.

'Kehanet', 1959 yılında bir okulun bahçesinde zaman kapsülünün bulunmasıyla başlar. Kapsülün içerisinde sadece rakamlardan oluşmuş bir mektup vardır ve kimse bu rakamların ne anlama geldiğini anlamaz. Ancak bir süre sonra kapsülde yer alan mektubun felaketlere dair ipuçları verdiği ortaya çıkar. Mektuptaki sayılar; dünya üstünde yaşanan felaketlerin, suikastlerın ve büyük kazaların habercisidir...

Nicolas Cage'in başrolünde oynadığı 'Kehanet' 21 Aralık Cuma akşamı 22.00'de CNBC-e'de...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...