23 dilde Fethullah Gülen

Fethullah Gülen için açılan ve içinde Gülen’in hiç yayınlanmamış sohbetlerinin yer aldığı internet sitesi 23 dilde yayın yapıyor.

Haberler 18.08.2010 - 15:08

Fethullah Gülen adına açılan ww.fgulen.com sitesi İngilizce’den Almanca’ya, Çince’den Rusça’ya tam 23 dilde hizmet veriyor.

Gülen’in tedavi için gittiği ABD’de ve ’de bulunduğu sırada yaptığı ve daha önce hiç yayınlanmayan sohbetlerinin yer aldığı sitede ayrıca Gülen’in eserleri, hayatı, mahkeme kararları, köşe yazıları ve sohbetleri yer alıyor.

10 yıl önce kurulan site geliştirilmeye de devam ediyor. Zaman gazetesinin haberine göre Gülen’in bazı kitaplarının dinlenebilmesi, bazı vaaz ve sohbetlerinin yaygın dillerde altyazılı olarak yayınlanması ve mobil telefonlar için uygun uygulamalar için geliştirmeler yapılacak.

Sohbetlerin her hafta Çarşamba ile Cuma günleri görüntülü ve sesli olarak sitede yer alacağı belirtildi.

Ayrıca sitede yakın tarihten başlamak üzere yayınlanacak sohbetlerin, Gülen’in kitaplarından alınacak alıntılarla da destekleneceği ifade edildi.

Site Gülen’in sohbetlerini doğrudan seyretme imkanı sunarken, video görüntülerini bilgisayara yükleme imkanı da sunuyor.

Sayfa Yükleniyor...