3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ'de

Türkiye'nin en aktif öğrenci kulüpleri arasında yer alan ve faaliyetlerini İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde yürüten İşletme Mühendisliği Kulübü, 3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi'ni 10-11 Aralık 2010 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde gerçekleştirecek.

29.11.2010 - 11:04

3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ'de

3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ), İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 10-11 Aralık 2010 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.

BTZ, bu sene organizasyona eklenen inovatif yönleriyle dikkat çekiyor. BTZ 2010 kapsamında paneller, workshoplar, BT Alanı'nın yanı sıra ilki gerçekleştirilecek olan Sosyal Medya Ödülleri, Speed Networking (Business Networking Akademi işbirliğiyle), Coffee Time ve BTZ Webinar yer alacak. Organizasyonda RFID sistemiyle takip edilen katılımcılardan 8 oturumun 5'ine katılım gösterenlere  e-imza teknolojisinin kullanıldığı "BTZ E-Sertifika" verilecek.

BTZ 2010'daki yeniliklerin başında ilk defa gerçekleştirilecek olan "Sosyal Medya Ödülleri" yer alıyor. Sosyal Medya'yı aktif kullanan kurumlara ve bireylere çeşitli kategorilerde yapılacak oylamanın sonucunda ödüller verilecek. www.sosyalmedyaodulleri.com sitesinden oy kullanılabilecek.

TÜRKİYE'DE BİR İLK
Bir başka yenilik ise, Türkiye'de ilk defa bir öğrenci organizasyonu kapsamında düzenlenecek olan Speed Networking oturumunun gerçekleşecek olması.

Katılımcıların birbirleriyle hızlı bir şekilde tanışmalarını ve uzmanlık alanlarını paylaşmalarına fırsat verecek olan Speed Networking ve ardından yapılacak Coffee Time, organizasyonun daha samimi ve interaktif bir havada gerçekleştirilmesini sağlayacak.

Katılımcıların  özel sınıflarda takip edebileceği 45 dakikalık workshoplarda "Kişisel Site Tasarımı", "Etkili Sunum Yöntemleri" ve "İnternet Kullanımı ile Satışların Arttırımı" başlıkları altında eğitimler verilecek. Bu eğitimlerde ayrıca "webinar" vasıtasıyla web üzerinden yayın yapılacak ve eğitimlerden yararlanmak isteyen herkes bu eğitimleri takip edebilecek. Webinar kayıtları www.btz.itu.edu.tr adresinden alınacak.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nde; "Bilişim Dünyasında Fütürizm", "Dijital Pazarlama", "Private Shopping", "Sosyal Medya" ve "Online Oyun Dünyası" gibi konular ele alınacak. Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen bilişim firmalarının da destek verdiği organizasyonda katılımcılar Bilişim Teknolojileri Alanı'nda bir çok firma temsilcisiyle birebir görüşebilme imkanı bulabilecek ve en yeni teknolojileri takip edebilecek.

Organizasyona katılım için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Üniversite öğrencilerinin yanı sıra firma temsilcileri ve profesyonel çalışanlar da organizasyonda katılımcı olarak yer alabilecek. Tanıtım ve bilet satışları kapsamında çeşitli üniversitelerde stantlar açılacak.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...