3 boyutlu dizi keyfi yeniden CNBC-e’de

Chuck’ın 3D olarak yayınlanan bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Perşembe akşamı saat 21.00’de yeniden CNBC-e’de.

23.07.2009 - 15:22

3 boyutlu dizi keyfi yeniden CNBC-e’de

Türk televizyon tarihinde bir ilk yaşandı. 3 boyutlu televizyon rüyası CNBC-e’de gerçek oldu. Bir bölümünün tamamı üç boyutlu çekilen ilk televizyon dizisi olan Chuck, CNBC-e ekranında 3D keyfini bir kez daha yaşatıyor.

Büyük bir elektronik mağazasında çalışan sıradan bir genç iken doğum gününde eski üniversite arkadaşından aldığı bir e-mail ile hükümetin ve CIA’in paylaşamadığı bir ajana dönüşen “CHUCK”, dijital çağa yakışır bir ajan olduğunu 3 boyutlu özel bölümü ile bir kez daha kanıtlayacak.

CHUCK TARİH YAZIYOR:
TAMAMI 3 BOYUTLU İLK TV DİZİSİ


Tehlikelerle dolu, bir o kadar da eğlenceli sahnelerin peş peşe ekrana geleceği özel bölüm “Chuck Üçüncü Boyuta Karşı” (Chuck Versus the Third Dimension)da Chuck, sadece tarih yazmakla kalmayacak, tarihçilerin de ileride Chuck’ı yazmasına neden olacak. Çünkü Chuck, bir bölümünün tamamı üç boyutlu olarak ekranlara gelen ilk televizyon dizisi...

Üç boyutlu Chuck özel bölümü, başrol oyuncusu Zachary Levi için oldukça heyecan verici bir deneyim olmuş. “Bence çığır açıcı ve kesinlikle tarihe geçecek bir bölüm oldu” diyor genç aktör. Televizyonda 3D teknolojisi ilk kez kullanılmıyor ancak Chuck, bir bölümünün tamamı üç boyutlu olarak ekranlara gelen ilk televizyon dizisi ünvanını kazanmış durumda. “İleride herhangi bir yarışma programında soru olarak karşınıza çıkarsak hiç şaşırmayın” diyor, Zachary Levi.

Başlangıçta ajanlıkla uzaktan yakından bir ilgisi olmamasına rağmen kısa sürede işin püf noktalarını kapan Chuck, bu bölümle dijital çağa en yakışan ajan olduğunu da kanıtlamış oluyor. Bu başarının en büyük pay sahipleri ise hiç kuşkusuz yaratıcılıkta sınır tanımayan dizinin yapım ekibi… Onlar sayesinde Chuck ilk bölümden itibaren eğlencesi hiç eksik olmayan, tasaları unutturan ve kendi içinde oldukça tutarlı bir dizi oldu.

ÖZEL BÖLÜMÜN ÖZEL KONUĞU:
ESKİ HOBBIT, HER DAİM ROCKSTAR DOMINIC MONAGHAN.

Chuck’ın üç boyutlu olarak ekrana gelecek özel bölümünün özel konuğu Dominic Monaghan olacak. Sinemaseverler onu “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesinden çok iyi hatırlayacaklar. Frodo’nun en samimi üç Hobbit arkadaşından biri olan Merry olarak hafızlara kazınan Monaghan daha sonra “Lost” dizisiyle televizyon ekranlarına taşıdı ününü. Tek şarkıyla üne kavuşmuş Drive Shaft grubunun eski bir üyesi olan Charlie Pace karakteri Lost’un kazazedelerindendi ve dizinin üçüncü sezon finalinde hayatını arkadaşları için feda ederek diziden ayrıldı. İşin ilginç yanı genç aktörü Chuck’ta da Tyler Martin adını taşıyan bir rock yıldızı olarak izleyeceğiz.

http://www.cnbce.com/
http://chuck3d.cnbce.com
http://www.cnbce.com/Diziler/Hakkinda.aspx?TvSerieId=55

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...