NTV

4 yaşındaki kızının boğazına bıçak dayadı

İHA

Türkiye
güngören bıçak.jpg

Güngören'de akli dengesi terinde olmadığı iddia edilen bir baba, 4 yaşındaki kız çocuğunun boğazına bıçak dayadı. Çevredeki vatandaşların müdahale ettiği kişi, polis tarafından gözaltına alındı.

İstanbul Güngören’de bir ticari taksiyi gasp ettikten sonra kız çocuğunun boğazına sokak ortasında bıçak dayayan babaya vatandaşlar son anda engel oldu.

Maltepe'de cinnet getiren bir babanın iki kız çocuğunu öldürmesinden bir gün sonra benzer bir olay Güngören'de yaşandı.

Akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edilen bir kişi, Fatih’te çocuğuyla birlikte bindiği taksiyi gasp ederek Güngören’e geldi.

Henüz 4 yaşlarında olan kız çocuğunun kafasına siyah bir örtü örten baba, ilk olarak araçtan indirdiği çocuğunu sokakta gezdirmeye başladı. Çocuğunu bir noktada duvara bakarak durmasını isteyen kişi, bir süre elinde bulunan şeyleri sokağa fırlattı.

Mahalle sakinleri, gelen tepkiler üzerine terk ettiği taksiye geri dönenen babanın elinden çocuğu kurtarmaya çalıştı. Vatandaşlar aracın etrafını sararak ilerlemesini engelledi. 

Arabayla kaçamayacağını anlayan baba, yeninden kucağına aldığı çocuğunun boğazına bıçak dayayarak yaya olarak kaçmaya çalıştı.

Mahallelinin etrafını sardığı baba, olay yerine gelen Güngören İlçe Emniyet Amirliğine ait ekipler tarafından gözaltına alındı. 

ETİKETLER