4 yeni film gösterimde

Bu hafta sinemaseverleri dört yeni fim bekliyor...

Haberler 22.12.2008 - 00:26

4 yeni film gösterimde

İSTANBUL - Sinemanın iki ünlü oyuncusu Russel Crowe ile Leonardo DiCaprio’yu buluşturan “Yalanlar Üstüne-Body of Lies” sinemalarda. Abdullah Oğuz’un yönettiği, Cem Özer ile Ebru Akel’in başrolünü üstlendiği “Sıcak” gösterime girdi. Özcan Alper’in yönettiği “Sonbahar” izleyiciyle buluştu. Haftanın son filmi Brad Anderson’ın yönettiği “Sibirya Ekspresi - Transsiberian”, sürükleyici bir deneyim. Filmde Woody Harrelson, Ben Kingsley, Emily Mortimer ile Kate Mara oynuyor. İnsanların hayalini kurdukları efsanevi tren yolculuklarından Sibirya Ekspresi muhtemelen daha iyi günler görmüştü.

Sinemalarda hafta boyunca gösterime giren filmler şöyle...

“Yalanlar Üstüne-Body of Lies”

Sinemanın iki ünlü oyuncusu Russel Crowe ile Leonardo DiCaprio’yu bir araya getiren “Yalanlar Üstüne-Body of Lies” gösterime girdi. Yönetmenliğini “Gladyatör” filminde de kamera arkasına geçen ve bu filmde Crowe ile çalışan Ridley Scott’ın üstlendiği yapımın senaryosu, William Monahan’ın imzasını taşıyor. David Ignatius’un kitabından beyazperdeye uyarlanan filmde, DiCaprio ile Crowe’un rol arkadaşları, Mark Strong, Carice van Houten, Oscar Isaac, Vince Colosimo ve Michael Gaston.

“Sıcak”
Abdullah Oğuz’un yönettiği “Sıcak” adlı film Cem Özer, Ebru Akel, Hazım Körmükçü, Gürgen Öz, Şafak Karaali, Burak Tandoğan, Aslı Zen ve Agop Çavuşyan rol alıyor.

“Sonbahar”
Özcan Alper’in yönettiği “Sonbahar” izleyiciyle buluştu, Serkan Keskin, Onur Saylak, Gülefer Yenigül ile Megi Aboulzade rol alıyor.

“Sibirya Ekspresi - Transsiberian”
Brad Anderson’ın yönettiği “Sibirya Ekspresi - Transsiberian”, sürükleyici bir deneyim. Filmde Woody Harrelson, Ben Kingsley, Emily Mortimer ile Kate Mara oynuyor. İnsanların hayalini kurdukları efsanevi tren yolculuklarından Sibirya Ekspresi muhtemelen daha iyi günler görmüştü.Sayfa Yükleniyor...