6. Yılımızı Kutlarken Mayıs Ayı Yorumları

6. Yılımızı Kutlarken Mayıs Ayı Yorumları

03.05.2012 - 23:49

6. Yılımızı Kutlarken Mayıs Ayı Yorumları

6. Yılımızı kutluyoruz.


Gururluyuz.  5 Mayıs 2012 tarihinde 6. Yılımıza giriyoruz ve çok mutluyuz. Astroloji gibi kozmolojik döngüler ile doğa olaylarını ve insan davranışlarına olan yansımalarını yüzyıllar içinde defalarca şaşkınlık ile inceleyen pek çok bilim adamının duyduğu heyecan gibi bir heyecan ile araştırarak ve kendimizi geliştirerek bugüne geldik. 

Tüm bu konuların izdüşümlerini birleştiren, dünyadaki birkaç büyük sistemden biri olduğumuz için, bizimle birlikte olan, sistemi hakkını vererek kullanan kullanıcılarımızın memnuniyetinden dolayı huzurluyuz. Astrologyanalyst 6. Yılını kutluyor ve kardeşleri Orbium, Günlük yorum ile birlikte yabancı ayağı Astrocareerzone.com ile birlikte çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Önümüzdeki günlerde siz üyelerimize yeni sürprizlerimiz olacak ve üyelerimiz ve takipçilerimiz ile birlikte yeni yollar alacağız. Sizlerin sayesinde büyüdük ve hep beraber Astroloji gibi kadim bir ilimi Türkiye’de hakkaniyetle temsil ettik. 

Astrologyanalyst kullanıcılarımızın memnuniyetlerinden, öğrencilerimizin hızlı gelişiminden mutluyuz. İyi ki varsınız.

Sevgilerimizle.
Analist Grubu adına;
Astrolog Oğuzhan Ceyhan

Mayıs Ayı Mundalin Yorumu;


Mayıs ayının, çok güzel gökyüzü hareketleriyle birlikte baharın insanın için ısıtan havasıyla hepimiz adına çok keyifli geçeceğinden eminim. 6 Mayıs’daki dolunay çok olumlu. Tüm Akrep burçları ve Boğa burçları hayatlarında çok önemli bir döneme girerken 13 Mayıs’tan 24 Mayıs’a kadar uzanacak sürede, gökyüzünde resmen mucizelere sebebiyet verecek güzel olaylar var. Bu; tüm burçları olumlu etkileyeceği gibi olumsuz gibi görünen olayları da hafifleterek pek çoğumuzun hayatında neşeli ve keyifli bir dönemi başlatacak.

Şans ve mutluluğun gezegeni Jüpiter, yaşam gücünün temsilcisi Güneş ile birleşirken bazılarımız hayatlarında çok önemli kararlar alacak. Bu etkinin ışığı altında, bazılarımız nişanlanacak, bazılarımız evlenecek, Aslan burçları kariyerlerinde ilerlerken, Kova burçları ev ve aile hayatlarıyla ilgili önemli bir döneme girecek ve hatta bazıları ev alacaklar. Terazi ve Koç burçları maddi gelirlerinde artışlarla karşılaşırken, tüm Su gurubu burçlar Akrep, Balık ve Yengeçler aşk hayatlarında ve ortaklıklarda büyük fırsatlarla karşılaşacaklar. Yay’lar kariyer hayatlarında, günlük iş yaşamlarında hızla büyürken, İkizler ve Başak hızla aşkı tadacaklar. Balıklar, seyahatler, eğitimler ve organizasyonlarla kendilerini rahat ifade ederken, Oğlak’lar kariyerlerinde kafalarını karıştıran problemlerden hızla kurtulacaklardır.

20 Mayıs gece yarısı 23:47’de oluşacak olan Güneş tutulması 21 Mayıs sabahına kadar sürerken Türkiye ve bölge ülkelerden görünmeyecek. 0 derece İkizler burcunda Vandenberg 128 Saros numarasıyla 14. Güney gaması 0 nokta 483 olan çok özel bir Güneş tutulması yaşayacağız.
Tutulma 6 dakika 17 saniye sürerken, güneşi yüzde 94 kapatacak şekilde halkalı çok ilginç bir tutulma yaşayacağız. Tam halkalı Güneş tutulmaları çok az görülür. Ay, Güneş diskinin yüzde 94’ünü kapatırken, Güneş sanki alevlerini etrafa yayan bir halka gibi görünecektir. Bu tutulmada, İkizler burcu ile Yay burcunun başlarında doğan kişiler ile Başak ve Balık burcunu dolaylı olarak etkileyecektir. Tabi yükselen burçları bu dört burç olanlar ve doğum haritalarında bu dört burçta gezegenleri bulunan şahıslar da etkileneceklerdir.

Halkalı tutulmalar, Antik Mitolojilerde kor ateş olarak tanınır, hayatımızdaki negatif kavramları çözerken, çoğunlukla bireylerde olumlu olaylara sebebiyet verebilir. Bunun dışında Maya’ların bahsettiği ünlü Venüs geçişi, 5 Haziran günü olacak. Bu hem bir mikro Güneş tutulması veya Venüs tutulumudur. Bu iki tutulma bize dünya üzerinde doğal hareketlerin artacağını, halkın ucuz siyasi manevraları yüzünden tüm dünyada zarara uğrayacağını, orta doğuda iki diktatörün devrileceğini, önümüzdeki dönemde Sümerlerin değişiyle bir devlet adamının da hastalanacağını göstermektedir.


Mars’ın Başak’taki etkisi nedeniyle tıp çalışanlarına saldırıların artması nedeniyle, elden geldikçe doktor ve hemşirelerimize karşı daha korumacı olmalıyız. 6 Temmuz’a kadar bağırsak enfeksiyonlarına, zehirlenmelere, boyunda kistlere ve zaman zaman aile içi çatışmalara sebebiyet vereceğini unutmamalıyız. Halkalı tutulma zamanı, deprem, yanardağ patlamalarına sebebiyet verebilir.


Aylık burç yorumlarında 15 Mayıs’la 26 Haziran arasında devam edecek Venüs Retro’suyla ilgili yazılarımızı okumalısınız. Venüs geçişi zaman zaman duygusal ilişkilerde karışıklıklara sebebiyet verebilir.


Yeni bir ay’da görüşmek dileğiyle.


Sevgiler.
Astrolog Oğuzhan Ceyhan
oguzhanceyhan@astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...