7. gün, iki bölüm peş peşe bu akşam CNBC-e'de

7. gün ile CNBC-e ekranlarına dönen 24'te bu akşam da iki bölüm peş peşe...

Haberler 23.02.2009 - 17:28

7. gün, iki bölüm peş peşe bu akşam CNBC-e'de

24’ün uzun süredir merakla beklenen yedinci sezonu "24: Redemption" adlı iki saatlik özel televizyon filmi ile 26 Şubat'ta başladı. Hayranları, 3 haftadır CNBC-e ekranlarında  iki saat peşpeşe 24 keyfi sürüyor.

Heyecanla beklenen yedinci sezon bölümleriyle yine gündemi sarsacak olan 24'te bu akşam da 7. günden iki saat peşpeşe yayınlanacak.

7. Gün / 3. ve 4. Saat:
Jack Kendi Kanunları ile Geri Dönüyor


Gözaltında tutulan Tony’yi sorguya çeken Jack’i tatsız bir süpriz beklemektedir. Tony’nin, kulağına fısıldadığı kod kelime, onu eski dostlarla buluşturacak ve tahmin ettiğinden çok daha büyük bir komplonun söz konusu olduğu ortaya çıkacaktır. Jack tıpkı eski günlerde olduğu gibi kendi kanunlarını uygulamaya karar verir ve teröristlere devretmek üzere Tony’yi gözaltından kaçırır. Bu arada Renee, FBI teknisyeni Janis Gold’dan ajanstaki muhtemel bir sızıntıyı açığa çıkarmasını ister ancak bulduklarının meslektaşı Sean Hillinger’ı işaret etmesi onu dehşete düşürecektir. Öte yandan Albay Dubaku, Taylor’a bir mesaj gönderir. Amerikan güçlerinin Sangala’dan çıkmasını istemektedir; aksi takdirde korkunç bir saldırıya hazırlıklı olmaları uyarısında bulunur. Bu arada Buchanan, Jack’i, Amerikan Hükümeti içindeki komployu ortaya çıkarmak üzere Tony’yle işbirliği yaparak Chloe’yle beraber çalıştıkları gizli yere geri götürür. Tony o sırada kılık değiştirerek köstebekleri bulmasında Juma’ya yardım eden teröristlerin arasına karışmıştır. Jack, Emerson’ın ekibine katılarak, Tony’nin tekrar sahaya dönmesini sağlamayı kabul eder. Öte yandan Taylor Matobo’yla görüşerek ona, halkını korumak için Amerikan güçlerini Sangala’dan geri çekmek zorunda olduğunu anlatır. Genelkurmay Başkanı Ethan Kanin, bu karara tam destek verse de Taylor yine de tam ikna olmuş değildir. Henry ise Roger’ın ölümünün cinayet olduğuna dair kanıtları olduğunu söyleyen oğlunun eski kız arkadaşı Samantha’yla buluşur.

24 - Perşembe 21.00
24.cnbce.com

CNBC-e Dergi bu ay da dopdolu
Jack Bauer zan altında. ABD hükümeti tarafından yargılanan Bauer’ın sicil dosyası, CTU ajanının suçlu mu suçsuz mu olduğunu açığa çıkarıyor. 24 hakkında özel dosyalar CNBC-e Dergi’de.

e2'DE BU GECE
TV'nin en sarsıcı dizisi Nip/Tuck, yeni bölümüyle bugün 22:15'te e2'de.

Sayfa Yükleniyor...