7 yeni film gösterimde

Bu hafta sinemaseverleri 7 yeni fim bekliyor.

16.01.2009 - 14:04

7 yeni film gösterimde

Hafta boyunca sinemalarda izleyiciyle buluşacak filmler şöyle...

Şafak Sezer ile Alp Kırşan’ın başrolünü üstlendiği “Kadri’nin Götürdüğü Yere Git” izleyiciyle buluşacak. Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği filmin senaryosu Uğur Uludağ’ın imzasını taşıyor. Komedi filminde Sezer ile Kırşan’a, Ahmet Mümtaz Taylan, Esin Civangil, Eylem Şenkal ve Koray Şahinbaş’ın eşlik ediyor.

Tüm dünyada gişe rekorları kıran “Alacakaranlık - Twilight” izleyiciyle buluştu. Aaron Blaise ve Robert Walker’ın yönettiği filmde, Kristen Stewart, Jose Zuniga, Billy Burke, Robert Pattinson, Michael Welch, Nikki Reed, Cam Gigandet, Rachelle Lefevre, Edi Gathegi ve Justin Chon rol alıyor. Film, Stephanie Meyer’in kitabından beyazperdeye uyarlandı.

Ünlü aktör Jim Carrey’nin başrolünü üstlendiği “Bay Evet - Yes Man”, gösterime girdi. Peyton Reed’in yönetiği filmde, Carrey’nin rol arkadaşları Zooey Deschanel, Bradley Cooper ve Danny Masterson. Film, Danny Wallace’ın kitabından beyazperdeye uyarlandı.

Yerli gençlik filmi “Ayakta Kal” da bu hafta izleyici karşısına çıktı. Adnan Güler’in yönettiği filmin senaryosu İrfan Saruhan ve Selim Çiprut’a ait. Filmde Oğuzhan Yıldız, Sinem Kobal, Irmak Ünal, Okan Karacan, Ozan Aydemir ve Mehmet Aslan rol alıyor.

Animasyon yapımı “Çılgın Dostlar-Open Season 2”, haftanın beşinci yeni filmi. Bu sevimli yapımı Matthew O’Callaghan ve Todd Wilderman’ın yönetiyor.

“İz - Scar” izleyiciyle buluştu. Jed Weintrob’un yönettiği filmde Angela Bettis, Kirby Bliss Blanton, Devon Graye ile Chris Titus oynuyor.

Oyuncu kadrosunun neredeyse tamamını Batman ve köylerinde yaşayan insanların oluşturduğu “Havar”, vizyona girdi. Yönetmenliğini Mehmet Güleryüz’ün yaptığı filmde dedikodular yüzünden infazına hükmedilen bir gençkızın babasıyla kurban - cellât ilişkisine dönüşen serüveni anlatılıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...