80'lerin unutulmazları CNBC-e Dergi'de

Spartaküs ekibiyle çok özel röportaj, The Carrie Diaries 80’ler dosyası ve Game of Thrones’un yeni sezonu hakkında en son haberler CNBC-e Dergi Mart sayısında... CNBC-e Dergi, Mart ayında Film eki ve Game of Thrones bardak altlığı seti hediyeli!

Haberler 28.02.2013 - 16:05

80'lerin unutulmazları CNBC-e Dergi'de

Spartacus’ün asileri ve Romalıları CNBC-e Dergi’ye konuştu! Dizinin finali ve oyuncuların birer gladyatöre dönüşme süreciyle ilgili her şey bu röportajda.

The Carrie Diaries ile 80’lere döndük. Vatka, perma, walkman, Milli Vanilli, Duran Duran ve daha ne nice orijinal imgeler... CNBC-e Dergi hazırladığı özel dosya ile 80’lere dair en unutulmaz 80 şeyi yad ediyor. Game of Thrones hayranlarıysa 1 Nisan’da başlayacak yeni sezon hakkında heyecan verici haberleri Mart sayısında bulabilirler.

CNBC-e Dergi Merlin ekibine sordu: Merlin’in şövalyeleri metroya binerse ne olur? Arthur’u canlandıran Bradley James de yeni sezondaki ihtişamlı savaş sahnelerinin çekim sürecini anlatıyor. Person of Interest’teki Mr. Finch kadar paranoyak mısınız? Testi çözüp, öğrenebilirsiniz.

Hollywood yıldızlarını yıllar önce CNBC-e ekranlarında izlediğinizi biliyor muydunuz? CNBC-e Dergi’nin hazırladığı özel dosyayı okuyun, Hollywood’dan önce sizin keşfettiğiniz ünlüler kimmiş görün. Yabancı dizi meraklıları son haberleri Mart ayında yine CNBC-e Dergi ile takip edecek, ayın önemli bölümlerini ve konuklarını kaçırmayacak.

Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

Sayfa Yükleniyor...