'A Young Doctor’s Notebook' CNBC-e'de

Jon Hamm ile Daniel Radcliffe'i aynı kişiyi canlandırırken izleyeceğimiz 'A Young Doctor’s Notebook', CNBC-e'de 23 ve 30 Aralık’ta ikişer bölüm halinde yayınlanacak.

Haberler 23.12.2013 - 14:55

'A Young Doctor’s Notebook' CNBC-e'de

Bir tarafta Mad Men’in yıldızı Jon Hamm, diğer tarafta ise Harry Potter serisi ile üne kavuşan Daniel Radcliffe! İki yıldız, 'A Young Doctor’s Notebook'ta bir araya geldiler ve aynı kişiyi canlandırdılar. “Rus yazar Mikhail Bulgakov’un kalemi İngiliz mizahının süzgecinden geçerse ne olur?” sorusu bu dizide yanıt buluyor. 'A Young Doctor’s Notebook', bugün 22’de CNBC-e’de başlıyor!

Rus yazar Mikhail Bulgakov’un 1900’lü yıllarda Rus Devrimi sırasında küçük bir köy hastanesinde yaşadıklarından esinlenerek yazdığı kısa hikaye kitabından uyarlanan 'A Young Doctor’s Notebook'; kara komedi, kan ve dram dolu bir hikayeyi ekrana taşıyor.

'A Young Doctor’s Notebook', 23 ve 30 Aralık Pazartesi günleri ikişer bölüm halinde yayınlanacak.

Dizide, Dr. Vladimir Bomgard’ın genç ve tecrübesiz halini Harry Potter serisinin yıldızı Daniel Radcliffe canlandırırken, uyuşturucu bağımlılığı yüzünden acınası duruma düşmüş yetişkin halini ise Mad Men’in yıldızı Jon Hamm canlandırıyor.

Tıp aşkıyla yanıp tutuşan Dr. Vladimir Bomgard’ın umutlarını ve umutsuzluklarını ekrana taşıyan 'A Young Doctor’s Notebook'un yayınlanacak birinci bölümünde; 1917 yılında Rusya’da yaşayan genç bir doktor, hiçliğin ortasındaki bir kasabada bulunan hastaneyi idare etmek üzere görevlendirilir. Yeni mezun olan doktor, kısa sürede mesleğinin gerçekliklerinin hiç de okulda gördüğü gibi olmadığını ve ders kitaplarının hiçbir fayda sağlamadığını anlayacaktır.

Yayınlanacak ikinci bölümde ise; Genç doktor, onu tatmin edecek tıp kariyerindeki hayallerini bir kenara bırakıp vahşi ve acımasız taşra ortamının pragmatik gereklerini kabullenmeye başlar.

'A Young Doctor’s Notebook', 23 Aralık Pazartesi günü saat 22.00'de CNBC-e’de...

Sayfa Yükleniyor...