Adadan ayrılırken izleyicilere hayat dersi verdi!

Bennu Gerede: “Ben burada muhteşem dostluklar ile zaman içerisinde kaybettiğim paha biçilemez değerlerimi tekrar kazandım…”

Adadan ayrılırken izleyicilere hayat dersi verdi!

Survivor’da dün akşam eleme heyecanı vardı. Her geçen gün daha da hırslanan Gönüllüler oyunlara dört elle sarılırken, Ünlüler’in huzurlu halleri gözlerden kaçmadı. Birbirlerine kenetlenen Ünlüler Takımı kıyasıya mücadelenin ardından ödülü Gönüllülere kaptırdı.

MUHTEŞEM BİR GECE
Ödülü kazanan Gönüllüler İtalyan yemeklerini doyasıya tattıkları geceyi muhteşem bir otelde konaklayarak sonlandırdı. Ödüllerinin keyfini sabaha kadar süren Gönüllüler, adaya döndüklerinde yerlerini yadırgayarak komik anların yaşanmasına sebep oldu.

KİM GİTTİ?
Ada konseyinde SMS oylamasına kalan Bennu Gerede ile Irmak Atuk konsey öncesi yaptıkları açıklamalarla izleyicilere örnek oldular. Adada çok güzel dostlar edindiğini belirten Bennu Gerede, zamanında kaybettiği paha biçilemez değerleri adada tekrar kazandığını belirterek izleyicilere ve diğer yarışmacılara adeta hayat dersi verdi. Bennu Gerede’nin gidişi Irmak Atuk’u gözyaşlarına boğdu.


CENGİZ: “NASIL OLSA KAZANIRIZ DİYORDUK”
Konseyde açıklama yapan bir diğer ünlü yarışmacı Cengiz, yarışmalara kendilerine fazla güvenerek gittiklerini, bu yüzden oyun kaybettiklerini şimdi ise daha da hırslı olduklarını belirtti. Sayıları azalan ve besinsiz kalan Ünlülerin bundan sonraki oyunlarda nasıl bir performans sergileyecekleri merak konusu.


Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünü ve konsey görüntülerini izlemek için hemen tıklayın

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...