NTV

Ağır yaralanan muhabir hayatını kaybetti

Türkiye

Florya Metin Oktay Tesisleri'ne Galatasaray'ın antrenmanını takip etmeye giden Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu, tesisin demir kapısına sıkıştı. Koyuncu tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Galatasaray'ın bu sabahki antrenmanı öncesi, Florya Metin Oktay Tesisleri'nin girişinde yaşanan kazada ağır yaralanan Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Erkan Koyuncu, Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tüm çabalara rağmen kurtulamadı. Acı haberi yakınları ve Galatasaray yöneticisi Mehmet Karlı verdi.

Antrenmanı takip etmek üzere tesislere gelen Koyuncu, tesisin dış demir kapısının kapanması sonucu sıkıştı.

Kanlar içinde yere düşen foto muhabirine ilk müdahaleyi Galatasaray Futbol Takımı'nın doktorları yaptı.

Olay yerine gelen ambulans ekiplerinin müdahalesinin ardından Koyuncu, hastaneye kaldırıldı.

Antrenman öncesi hazırlık yaptıkları sırada kazayı öğrenen futbolcular ve tesislere gelen basın mensupları büyük üzüntü yaşadı.

Sarı-kırmızılı futbolculardan Melo ve kaleci antrenörü Taffarel, Erkan Koyuncu'nun yanına kadar gelerek yapılan müdahaleyi bir süre izledi.

Yaşanan kaza nedeniyle antrenman belirlenen saatte başlamadı ve sarı-kırmızılı futbolcular da Koyuncu'nun durumunu üzüntülü bir şekilde takip etti.

Basın mensupları da meslektaşlarının yaşadığı kaza nedeniyle adeta şoke olurken, Koyuncu hastaneye kaldırıldıktan sonra tesislerden ayrıldı.

Sarı-kırmızılı ekipte morallerin bozulmasıyla, teknik heyet antrenman programını değiştirdi ve futbolcuların bireysel çalışmalar yaptıkları öğrenildi.