Ahmet bebeği kaçıran 4 kişi tutuklandı

İstanbul'da Ahmet bebeğin kaçırılması ile ilgili olarak yürütülen soruşturma kapsamında mahkemeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı.

Haberler - Anadolu Ajansı 11.07.2016 - 20:18

Ahmet bebeği kaçıran 4 kişi tutuklandı

Bağcılar'da, 4 aylık Ahmet bebeğin kaçırılması olayına karıştıkları iddiasıyla tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.

Anadolu Adalet Sarayı'nda soruşturmayı yürüten savcılık tarafından ifadelerinin alınmasının ardından tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilen 4 şüphelinin sorgusu tamamlandı.

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheliler Mehmet V, Meryem V, H.V ve N.V'nin "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" ve "adam öldürmeye teşebbüs" suçlarından tutuklanmalarına karar verdi.

Bağcılar'da arife günü alışverişe çıkan Lokman ve Münevver Davulcu çiftinin bir mağazanın önüne bıraktığı bebek arabasındaki 4 aylık Ahmet Davulcu kaçırılmıştı.

İstanbul Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, bebeğin tutulduğunu tespit ettikleri Pendik Çamçeşme Mahallesi'ndeki bir eve operasyon düzenlemiş, bebek evin havalandırma boşluğuna atılmış şekilde bulunmuştu.

Yaralanan Ahmet bebek hastaneye kaldırılmış, olayla ilgili 6 şüpheli gözaltına alınmıştı. Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edilen şüphelilerden 2'si savcılık sorgularının ardından serbest bırakılmış, 4 şüpheli de tutuklanmaları istemiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilmişti.

Sayfa Yükleniyor...