Aile içi şiddet sokağa taştı: 1 ölü, 16 yaralı

İzmir'in Menemen ilçesinde bir kocanın eşine tokat atması nedeniyle iki aile arasında silahlı kavga çıktı. Yaklaşık 50 kişinin karıştığı kavgada yaralanan 16 kişiden 1’i hayatını kaybetti.

Anadolu Ajansı 25.02.2011 - 11:52

Menemen Garajı önünde aralarında akrabalık bağı olan iki aile arasında kavga çıktı. Silahların da kullanıldığı kavgada 16 kişi yaralandı.

Yaralılardan 24 yaşındaki Savcı Zencir kaldırıldığı Menemen Devlet Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Yaralılardan Bedrettin Tunç, Ercan Zencir, Yüksel Tunç, Sedat Tunç, Nafiz Kaya, Hakan Kaya, Erkan Kaya, Gökhan Kaya'nın Menemen Devlet Hastanesi, Nizamettin Zencir, Sakine Kaya'nın Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erkan Tunç, Şemsettin Gezer, Ramiz Kaya ve Alaaddin Kaya'nın Ege Üniversitesi Hastanesi, Nusrettin Gezer'in ise Karşıyaka Devlet Hastanesinde tedavileri sürüyor.

Yaralılardan Erkan Tunç, Alaaddin Kaya ve Sakine Kaya'nın hayati tehlikelerinin bulunduğu ifade edildi.

Kavgayla ilgili E.K gözaltına alınırken, kaçan A.K'nın yakalanması için de çalışmalar başlatıldı.

EŞİNE TOKAT ATINCA...
Menemen'de yaşayan Nafiz Kaya'nın, eşi Gülizar Kaya'yı dövmesi sonucu kadının Erzurum'da yaşayan ailesine haber verdiği, ağabeyi ve dayısının Menemen'e gelerek savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Menemen Garajı önünde karşılaşan iki aile üyelerinin tartışması sonucu olayın meydana geldiği iddia edildi.

İki aile arasında daha önce de muhtarlık seçimleri nedeniyle husumet bulunduğu da öne sürüldü.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...