AKP'nin kadın kolları başkanı MHP'ye katıldı

Yaklaşık 10 ay önce AK Parti'nin Konya Kadın Kolları Başkanlığı'ndan istifa eden Özgür Ergun, Milliyetçi Hareket Partisi'ne katıldı.

Haberler - DHA 07.10.2015 - 07:48

AKP'nin kadın kolları başkanı MHP'ye katıldı

AK Partililerin devlet kadrolarına geçirilmesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi'nin AK Parti'nin 'arka bahçesi' olarak kullanıldığını öne sürerek AK Parti Konya Kadın Kolları Başkanlığı'ndan istifa eden Özgür Ergun, MHP'ye katıldı.

Ergun, MHP'nin milletvekilleri aday tanıtım törenine katıldı ve burada parti rozetini taktıktan sonra bir konuşma yaptı.

"AKP'nin PKK ile başlattıkları Anayasa değişikliklerini rahatça yapabilmenin arzusu içerisinde olduklarını görmekteyiz" diyen Ergun şunları söyledi:

"Siyasi yaşamıma dik duruşun ve milli duyguların yegane adresi MHP'de devam etmeye karar verip sayın il başkanımızın nazik davetlerini kabul ederek milli menfaatlerini parti çıkarlarının üzerinde tutan bir partiye katılmanın onur ve şerefini yaşadığımı beyan ederim. Bu vesileyle 1 Kasım seçimlerinin milletimize hayırlar getirmesini temenni ederim. Ne mutlu Türküm diyene."

Sayfa Yükleniyor...